Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corby és Telenor...

Samsung Corby és Telenor problémák? Kérdések? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Corby telefont láttam a Telenor oldalon meghirdetve 10000 forintért. Be is mentünk egy boltba h érdekelne, de közölték h náluk nincs ilyen lehetőség boltban, raktáron van csak telefon, és ez különben is egy netshop-os ajánlat. (először lehülyéztek h nincs már corby, mert 4 éves, nem gyártják, de mégis van ) Írtam ott a telefon akciós oldalán egy üzenetet amit kellett, hogy ki vagyok, telefon, és egy üzenet egy ilyesmi szöveggel: Láttunk az internetes hirdetésüket a samsung s3650-es Corby telefonjukról, 9990 forintért, érdekelne minket a készülék, kérnék bővebb információt telefonon.

És elküldtem, kiírta h köszönjük, munkatársunk hamarosan telefonál... másnak este felé beszóltunk h mi van? a hamarosan hány nap? mondták h 1-2, de meg kell várni mert ők így nem tehetnek semmit. Vártunk máig. Féltem (régi "babonám " van) ezért megnéztem ma is h fönn van-e még a hirdetés, nem volt, annyira nem volt hogy már maga a telefon sincs fönn rendes áron. Anyum mondta h beszól este nekik h ilyenkor mi van.


Szerintetek lesz rá esély hogy ilyen telefonom legyen, ennyiért?


Másik kérdés: Telenornál lehet kapni rózsaszínben? (olvastam valakinek a kommentjét h a t-mobil színe miatt nem , de sztem hülyeség)


Nem szeretnék olyat olvasni h játéktelefon ,(kedves bp1985, ha jól rémlik a neved) sem olyat h nem jó teló. Ha összejön akkor ilyenem lesz, de arra vagyok kíváncsi h ezt megtehetik-e vagy sem.


Köszönöm előre is és bocsi a sok szövegért.


2011. aug. 31. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A telefont csak akkor kapod meg akciós áron, ha a szerződéskötés pillanatában akciós áron kínálják.

Ha már nem adják akciós áron, akkor hiába érdeklődtél akár szóban, akár írásban, az nem tesz semmit.

Amikor oda kerül a sor hogy aláírd a papírokat, akkor a pillanatnyi árat fizeted érte, még akkor is ha az előző percben még olcsó volt, mire kinyomtatták az irataid akkor meg már dupla annyi.

Kivéve ha élő megrendelésed van rá, de a szövegből úgy értelmezem hogy nem így van.

2011. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aha. Köszi a választ. És mit jelent hogy élő?

Mert mivel netshop-os, nem lehet élőben megrendelni, csak telefonon. Ők pedig b*sztak visszahívni. Be is telefonáltunk h érdekelne, de várjuk, majd hívnak. Tehát esélyünk sem volt élőben semmire. Be is mentünk üzletbe, azt mondták, csak a neten lehet megrendelni.

Akkor?

Fulladjak meg ha ez így normális.

2011. aug. 31. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Netshopon keresztül a regisztrált ügyfelek adhatnak le megrendelést. Ott a megrendelés pillanatában aktuális áron kapja, akkor is ha a valóságban csak 2 hét múlva jut hozzá és akkor már nem akciós.

Ha te előfizető vagy, akkor csak regisztrálnod kell a weblapon és már rendelhetsz is amit akarsz.

2011. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!