Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van eggyáltalán itt olyan...

Van eggyáltalán itt olyan akinel Lg gd 380 Lollipop telefonja van?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon szeretnék olyat eléggé tetszetős még ha csak angol nyelvű is. Vélemények?
2011. aug. 26. 12:53
 1/2 anonim válasza:
nekem volt LG KF350 Ice cream-em, a Lolli annál újabb már, én az Ice cream-et is imádtam (míg el nem lopták..) szerintem Lolli-val sem lesz baj, ha nem bánod hogy nem érintős és nincs benne wifi. Helyette kapsz viszont ázsiai menüket (lol just for fun) és koreai, kínai, japán stb íráskészlet megjelenítést (tudsz ázsiai oldalakat böngészni). :)
2011. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :) mindenképp kinyithatóst szerettem volna és ez nagyon tetszett. azota meg is vettem. nem gond nincs wifi ha elmegyek kibirom nélküle nemvok annyira ne függő. :) sms-nél kicsit macerás de megoldható.ezt még vállalom ezért a szépségért! :)
2011. nov. 26. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!