Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A GSM Line megbízató?

A GSM Line megbízató?

Figyelt kérdés

Akarok tőlük rendelni egy Motorola Defy-t, de olvastam róluk olyanokat, hogy hamis, használt árut adnak.

Érdemes tőlük rendelni?


ui. használtam a keresőt ott lent

<<<<<<<

nem kell linkelgetni!


2011. aug. 23. 16:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
A GSM Line és hasonló olcsó társai, jogilag használt (mivel bontott dobozúak) készülékeket forgalmaznak. Ne lepődj meg ha külföldről származó, bizonytalan forrású készüléket kapsz.
2011. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne onnan rendelj, rohadt olcsó. 61ezer t-nél, és még sim kártyát is kapsz hozzá. De semmiképp se onnan vedd. Lehet, hogy fognak ők is válaszolni erre a kérdésedre, de ne higgy nekik.
2011. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

és a gsm-online?


(amúgy azért gondolkozok ilyen helyről rendelni, mert a T-nél azt mondták, hogy nincs raktáron, majd hoznak.De ez már majdnem két hete volt:(

2011. aug. 23. 17:08
 4/11 anonim ***** válasza:
GSM-Line az egyik legnagyobb szemétláda...
2011. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Itthon jelenleg nem lehet kapni, csak ilyen használt, vagy kétes eredetűeket.

Türelem rózsát terem! :)

2011. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor mikor lehetlesz kapni a T-nél?
2011. aug. 23. 19:59
 7/11 anonim ***** válasza:
"Jelenleg nincs raktáron, hamarosan érkezik." Ettől függetlenül lehetséges, hogy van valamelyik T-Pont üzletben.
2011. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
[link] Én is innen rendeltem a Galaxy Ace-m és vagy 4 ismerősöm is és meg vagyunk elégedve velük! :)
2011. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
T-pont üzletbe mentem be, ott mondták, hogy nincs, majd hoznak.Már majdnem 2 hete.De azért köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 24. 09:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Én webshopban rendeltem szombaton, ma meghozzák a defyt. :)
2011. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!