Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell a Go! Net-en kívül még...

Kell a Go! Net-en kívül még mást is fizetni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy X8-at a T-mobile-nál. Go!net díjcsomag mellett kell még valami mást is fizetnem [ilyen előfizetéses dologra gondolok]? Mert ugye Go!net M havidíja 990Ft. És így az X8 9hóx2090Ft [vagy egybe 20 900 Ft, de szerintem törlesztésre veszem.]. 2 éves hűséggel. És ha most jól értelmezem, akkor 9 hónapig kell 3080 Ft-ot fizetnem[Mert ugye X8 törlesztés + a díjcsomag] utána meg már csak a 990 Ft-os havidíjat? Vagy a Go!net mellé kell válasszak még más előfizetést is?!
2011. aug. 23. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
az csak az internetet biztosítja de akkor nem tudsz telefonálni meg sms-t írni szóval kell melé más előfizetés is
2011. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mostani Domino-feltöltős kártyám? Vagy ez most nagyon hülye kérdés? :D
2011. aug. 23. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
NEm fognak neked SZERINTEM úgy telefont adni, hogy csak netes kártyával.. így általában az van, hogy választasz egy előfizut és mellé egy net előfizetést de enni nem kér nyugodtan menj be egy bármilyen t-s boltba és érdeklődj
2011. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jólvan köszi :D... Nem nagyon értek az előfizus csomagokhoz, csak azért kérdeztem.
2011. aug. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!