Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 3D vagy Samsung...

LG Optimus 3D vagy Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés
Persze, az S2, de az a problémám, hogy veszettül bejön ez a 3D móka. Megéri-e feláldozni néhány dolgot, ami az S2-ben van a 3D élményért?
2011. aug. 19. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

S2 jobb a 3d-t még nem érdemes venni mert annyi az egész hogy 2 LCD még egyszer mondom LCD van benne így rengeteget eszik igaz akkor ha a másik is be van kapcsolva. Az s2nek nem lcd hanem super amoled plus van benne ami nagyon jòl néz ki. Meg a 3d ben csak 2.2 van amivel nagyon el vannak maradva szoftveres téren . Ha jòl tudon még nincs 2.3 az lg nél a samsungnál még a minin is a 2.3 fut


Szòval nem éri meg az lg-t venni

2011. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
S kettőőőőőő
2011. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ESSSSSSSS KETTŐ!
2011. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
s2
2011. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem érdemes 3D venni! szerintem még ez igen gyerekcipőben van!

meg vannak olyan emberek akik nem érzékelik az 3D-t mert nem képesek rá! és ha te olyan vagy akkor kidobtál plussz húsz ezret!

SGS2 sokkal jobb!

van rá frissítés fejlettebb mint az LG!

LG még mindig 2.2-vel nyűglődik a Samunál már április környéke óta van 2.3!

2011. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és a 3d-hez hozzátenném a kamera miatt, hogy azok se mutatnak nagyon semmit telón kívül, kivéve ha van 3d-s monitor vagy tv, ki mit használ a géphez :D viszont az s2 sem túlzottan érdemesebb. nem mondom, hogy rossz, mert nem az, viszont a 2 magot se használja ki még sokminden. én amondó vagyok, hogy egy jól optimalizált ui akadásmentesen elmegy 1 magos procival is. fullHD-s videónál éri meg maximum, de szerintem abból is elég jó a sima 720p is.
2011. aug. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és a tanács lemaradt, ha nem sürgős, inkább várj még, hátha lesz ennél újabb megoldás.
2011. aug. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!