Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak az iPhone-ommal?

Mit csináljak az iPhone-ommal?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 3GS telefonom. Nemrég házibuliban voltam és gondomlom ismerőseim elnyomkodták vagy nemtudom de a sim kártyát azt eldobhatom mert már az se jó. Most ha bekapcsolom akkor azt írja ki ,hogy csatlakozzak az iTunes-hoz. Le lett tiltva vagy mivan vele? Előre is köszönöm a válasz(oka)t
2011. aug. 19. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szifon :D:D dobd ki! vegyél HD2-t!
2011. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz nem. Maradok az Apple-nél :)
2011. aug. 19. 14:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem maradnék :-)
2011. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem eddig bejött:) Esetleg valaki tudna olyan választ adni aminek hasznát is tudom venni?
2011. aug. 19. 14:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Rakd be egy pohár vízbe és megutálod egy életre ;)
2011. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Inkább nem. De azért köszi a tanácsot
2011. aug. 19. 14:18
 7/13 Kovács János Balázs ***** válasza:

Le van tiltva! Te írtad! Vidd be egy almás bótba és kb. 10-16 ezer ft-ért újraindítják a szoftvert. Feloldják a lock-ot. Pár perc, általában meg lehet várni.


Vagy ahogy a legelső hozzászóló írta: Dodb ki a p...ba!

2011. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Itthon is megtudnám csinálni valahogy? az rohadt sok érte
2011. aug. 19. 14:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Szolgáltatóhoz vidd be, ha ott vetted. Beviszed a papírokat, a személyit, igazolod, hogy a tiéd a teló, aztán ott megcsinálják neked. Haveromnak a ZTE-jét valami gci így elnyomkodta. Nem lehetett föloldani. Bevitte pár helyre, nem tudtak vele mit csinálni, csak jópézé megnézni. Aztán bevittük a kecskeméti tré-mobile központba és ott a csávesz ingyen megcsinálta 3 perc alatt. Gondolom szoftvert frissített... Nem tom, hogy ez ennyire egyszerű lenne-e az esetedben. Ha megpróbálod, akkor se akármilyen T-mobileba vidd, lehetőleg valami "központ-félébe", mer' a többi helyen gyíkok vannak, akik nem értenek hozzá.
2011. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
(vagy hát persze vodafone/telenor)
2011. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!