Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én utálom az érintőképern...

Csak én utálom az érintőképernyős telókat?

Figyelt kérdés
Nekem telefonálni kell az a hülye telefon, emellett zenét hallgatok rajta, meg alkalomadtán fényképezek. Ennyi! Lassacskán csak ezeket az érintős szutykokat lehet megtalálni a boltokban. Ugye nem fognak leállni a "gombos" telók gyártásával?
2011. aug. 19. 00:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
66%
Én is utálom. Az érintős az asztalnál ülve jó,nyugiban , de kocsiban ,buszon menet közben ,gyalogolva ,szaladgálva, meló közben egy gombos teló sokkal gyorsabban kezelhető.ELEVE ODA SEM KELL NÉZNI,ha kiismered a gombokat mert érzed az ujjaddal. Bármelyik érintős teló használónál gyorsabban írok sms-t gombos t9-el egykézzel.A fizikai qwerty-s az más persze de az meg 2kezes mutatvány.Volt nálam sajnos néhány érintős, de annyira idegesítő a rengeteg mellényomás, arrébgördítés ,nem reagálás ,vagy éppen túlreagálás,hogy hamar visszaadtam ,vagy eladtam. Sajnos e felé megy a mobilgyártás meg újra a féltégla méretű telók felé ami vicc,de én ugyan nem veszek ilyeneket ha 1ft-ért adják sem.
2011. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

De még mennyire, hogy utálom én is!

Sajnos tényleg ezekkel van tele már minden, és ami a legviccesebb az egészben, az a szánalmas tudás.. pár mp-es kamerájú telefonokat úgy adnak el, mintha valami csoda lenne, s még lehetne sorolni. Sokan úgy beszélnek az érintőképernyőről, mintha mese lenne.. én csak gratulálni tudok annak, aki egy ilyen presztizs-dologgal miniatűr képernyő előtt képes dolgozni, haha.. imádom, hogy az "énrintősök" szólnak le mindenkit.. Nekem is volt már egy pár, elég is volt belőlük örökre. Aki szeretné, hát használja, az viszont felháborító, hogy a többi emberre nem gondolnak..

én pl. qwerty párti vagyok, nézz körül most a telefonok között! 2 éve lett kiírva kérdésed, és ha normális, ha qwerty telefont nézünk ez alatt a 2 év alatt nem adtak ki kb. egyetlen igényemnek megfelelő készüléket sem, szomorú.

Nokia e6-00, Blackberryk sora, ó ez az, amire én esküdök, sajnos többet nem tudok kiemelni.. remélem nemsoká új készülékeket is fel tudunk sorolni, és gondolnak azokra is, akik nem preferálják az érintőképernyőt..

2013. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!