Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én utálom az érintőképern...

Csak én utálom az érintőképernyős telókat?

Figyelt kérdés
Nekem telefonálni kell az a hülye telefon, emellett zenét hallgatok rajta, meg alkalomadtán fényképezek. Ennyi! Lassacskán csak ezeket az érintős szutykokat lehet megtalálni a boltokban. Ugye nem fognak leállni a "gombos" telók gyártásával?
2011. aug. 19. 00:00
1 2 3
 11/22 josek válasza:
nekem is van, mert ellopták a telomat SE k800i 4 évig megvolt legjobb telo a világon, és akarok is venni egyet ez a szutyok helyett
2011. aug. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

nem csak rossz érintősek vannak. lehet találni nagyon jókat. amit te kaptál ajándékba, az nem hinném, hogy akkor jó minőségű.

szerintem ha volna mondjuk (egy olcsóbb, nekem is ilyen lesz, remélem) Samsungod, vagy SE-od, kibékülnél vele.

amúgy én imádok vele szórakozni...

2011. aug. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A kapacitiv erinto kernyobol nincs mit utalni.. Nem mondta senki h samsung s5230ast v ilyen aru telokat vegyetek, mert a rezisztiv technologia tenyleg fos, ilyen arba a gombos a nyero.
2011. aug. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
szerintem megszokás kérdése az egész ...
2011. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én az érintőseket jobban szeretem :D Android :D:D
2011. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ott a pont "az ország így halad"-os hozzászólónál:)


Egyébként még mielőtt azt gondolná valaki, hogy savanyú a szőlő, és csak irigy vagyok az androidos csodákra, elmondom, hogy lehetne Iphone 4-em is, de egyszerűen nincs rá igényem, nekem bőven elég egy Nokia 6303.

2011. aug. 19. 10:01
 17/22 anonim válasza:
45%

Most majdnem azt írtad le hogy gazdag vagy és ostoba. QWERTY telón jelentkezz be nekem egy távoli szgépre és végezz érdemi munkát. Én majdnem naponta használom.


Az hogy te nem használod ki mert vagy nem tudod, vagy autót szerelsz és hát nyomatékkulcsnak egy telefon nem igazán válik be... igaz, sokan azt sem tudják mire képes a teló, de ez más tészta... Szal elengedhetetlen is tud lenni a nagyon utált érintőképernyőd.

2011. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Gazdag vagyok és ostoba. Köszi:) Jobb, mint szegénynek lenni, és érintőképernyős telót nyomogatni, elhiheted.

Amúgy nem vagyok gazdag, de megtehetném, hogy drága telót vegyek.

2011. aug. 19. 12:21
 19/22 anonim ***** válasza:

Ez szubjektív. Aki úgy dolgozik, hogy pl: mocskos a keze, olajtól, vagy hasonlók, azoknak az érintős nem jó buli. 2 telefont fenntartani mg bonyolult

Aki irodai,vagy más "tiszta" munkát végez, annak nagyon jó az érintőképernyő.

Szóval attól függ kinek mi jön be, hogy milyenek a hétköznapjai.

2011. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ízlés kérdése.Nekem,mivel az Android op.rendszer bejön,ezért "képtelen vagyok" érintőset venni
2011. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!