Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilenál hogyan lehet...

T-mobilenál hogyan lehet beállítani az ingyen facebookot?

Figyelt kérdés
Sehogy sem sikerül. Már küldtem sms-t az 1430-as számra +NETSTART szöveggel de még így is azt írja ki hogy nem elérhető a hálózat. Samsung galaxy S a telefon.
2011. aug. 18. 21:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ahhoz semmi közöd hogy ha nem akarok netezni akkor minek vettem androidos telefont.. Ehhez volt kedvem ha így jó:) Én nem azt kérdeztem hogy hogyan fizessek elő telefonos netszolgáltatásra hanem hogy az INGYENES FACEBOOKOT hogyan állítsam be. Én sem bántásként írom de ha nem vagy tisztában az INGYENES szó jelentésével akkor felesleges volt írnod.
2011. szept. 13. 16:04
 12/12 anonim ***** válasza:

szia! hivd fel a t-mobilet

(aszem a 1430) ott nyomogasd a gombokat hogy kapj egy intézőt, mond neki hogy az ingyen netet akarod beállítani, de a +netstarttal nem müködik


ő egy smst fog küldeni, (ezt el is mondja) ha megkaptad ne nyisd meg hanem kapcsold ki a telefont, vedd ki az aksit majd kapcsold vissza( aszem iyg kell,de mitn emlitettem elmondja) és utána már tudod használni az ingyen facet a 0.face.....-szel


a páromnak volt olyan telefonja hogy sehogyse tudtuk rajta beállítani a netstartot, és neten találtuk rá ezt a megoldást, hogy fel kell hvini egy ügyintézőt és ők megcsináléják

2012. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!