Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilenál hogyan lehet...

T-mobilenál hogyan lehet beállítani az ingyen facebookot?

Figyelt kérdés
Sehogy sem sikerül. Már küldtem sms-t az 1430-as számra +NETSTART szöveggel de még így is azt írja ki hogy nem elérhető a hálózat. Samsung galaxy S a telefon.
2011. aug. 18. 21:22
1 2
 1/12 anonim válasza:

Írd be a böngészőbe, hogy: 0.facebook.com

Így ingyenes lesz :)

2011. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Eddig én is eljutottam de mégis azt írja ki hogy a hálózat nem elérhető.:S
2011. aug. 18. 21:28
 3/12 anonim ***** válasza:
facebook-on próbáltad már? facebook.com/mobile telószámot beírod na meg az országot kiválasztod kapsz egy sms-t és lőn net!:) Ez a teló androidos. Alapból kell rajta legyen net. És ha van akkor nincs szükség ingyen facebookra. Vagy előfizetsz egy kis internetcsomagra a t-mobile oldalán, vagy csatlakozol wifire.
2011. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már próbáltam mindenhogy kértem sms-t a facebookról,a böngszőből is próbáltam felmenni de nem megy sehogy. Amúgy más netes oldalak se jönnek be.
2011. aug. 18. 21:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek letiltva az internetes beállításoknál az opciók?
2011. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nem nagyon merem már próbálgatni mert eddig már átállítottam pár dolgot és próbálgattam úgy se ment félek hogy a végén kijön 50 ezres számla.
2011. aug. 18. 23:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Na várj. Ezen az oldalon: [link] van egy olyan hogy "gonet s" csomag. Bár lehet már megnézted, mivel írtam, hogy ott keresgélj, de ha mégsem tetted volna meg, akkor most menj fel.


Ezen az oldalon pedig meg tudod rendelni egy díjmentes sms-ben a kezdő csomagot. Mivel androidos a telód, így ajánlaniuk kellett volna hozzá valamilyen csomagot, de gondolom hogy nincs neted így erről nem tájékoztathattak téged.

Én havidíjas előfizus vagyok, így ha nekem nem lenne, több tízezres számlán lett volna, valószínű. Ha feltöltős vagy, akkor jobban jártál eddig, mert a semmiből nem tud még levonni :) Valami kis pozitív dolog is legyen már :D

Na de akkor. Itt az oldal: [link]


Ha nincs nyitva a fül, akkor a "Mely szolgáltatását szeretné módosítani?" fül alatt - mindegy hogy domino vagy havidíjasnál mész bele, mert ugyanazok a kódok - van egy olyan mobilinternet. Oda menj, és ott lesz a gonets. Nem tudom neked melyik érné meg, de mivel nem igazán tudod mi a helyzet (már bocsi) így próbának jó lesz ez a díjcsomag is. 600 Ft havonta 30 MB adatforgalommal, ha az letelik érezhetően lassúbb lesz a net, de korántsem olyan őrült lassú, mint gondolod. Nekem gyorsan betölti az oldalakat így is hogy 2 óra hossza alatt le is merítettem, mert töltöttem marketról :D

Ha elküldted a 1430-as számra a + GONETS kódot, kapnod kell egy üzit, hogy aktiválták esetleg aktiválva volt-e már. Ha sikeresen aktívvá tetted a netet, akkor nyugodtan bekapcsolhatod az internetet és próbálkozhatsz a böngészéssel mert már nem vonja le csak azt a havi 600 ft-ot :)

ÉS nincs túlforgalmazási díj :)


Na remélem tudtam segíteni, ennél többet és részletesebben már nem tudom leírni. Majd szólj hogy mi a helyzet ;)

És ha végkép nem menne akkor hívd ezt: 30/6363630 itt azonnal kapcsolnak egy ügyintézőhöz, ő vele tudsz beszélni, elmondod hogy mi van, és akkor be is kapcsolhatja neked az internetet, vagy segít a beállításokban :))

2011. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy ilyen részletesen leírtad mit csináljak! Az az igazság hogy már több ismerősöm mondta hogy küldjem el a +NETSTART szót,ezt meg is tettem és küldtek egy smst hogy aktiválták,elvileg így már kellene lenni netnek (facebooknak),nem!? Álítólag a netstart teljesen ingyenes,legalábbis több helyen ezt olvastam róla hogy nincs havidíj csak ha netezek akkor 13 ft/perc. Én csak az ingyen facebookot szeretném ha lenne,nem mintha nagy facebookfüggő lennék csak azért ha elmegyek valahova még is olcsóbb írni egy üzenetet a facebookon ingyen mint egy smst.

Az az igazság hogy a t-mobile központból rendeltük a telefont,mert 4 t-mobile-os boltban sem volt. Egy futár kihozta és nem magyaráztak el semmit csak odaadta a becsomagolt telefont+a sim kártyát és ennyi.

2011. aug. 19. 15:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a netbeállításoknál kéne valamit bekapcsolni? Nem nagyon merem állítgatni mert félek hogy aztán kijön a többtízezres számla. Ha beviszem a t-mobile boltba megcsinálják?
2011. aug. 19. 15:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Tyűha. Ez volt a gond. Én is interneten keresztül rendeltem a telót, mert miért személyesen vegyem meg két várossal arrébb, ha online is lehet.

Valami fölött megint átsiklottál, légyszi olvasd el részletesen amit írtam. A telefonod androidos. Ami azt jelenti, hogy alapból kapcsolódik az internetre.(mondjuk jelen esetben nem) Ahhoz hogy ne kapcsolódjon kikapcsolod a telód. Ennyi tudsz tenni. Ezért VAN SZÜKSÉGED internetcsomagra. És mivel gondolom neked nincs wifid, mivel nem írtad és még mindig fennáll a kérdés, hogyan is lehetne mobilneted így nem ismétlem megint az előbbi hozzászólásom, mert ugyanazt kéne még egyszer leírnom. S mint elmondtam ha van interneted akkor nincs szükséged ugyebár az ingyenes facebookra. Mert akkor képpel linkkel mindennel ott lesz a rendes facebookos oldal.

A 600 Ft szerintem egész csekély összeg a korlátlan netezéshez, főleg akkor ha egy ilyen telót vettél.

Tudom elég nehéz megérteni (nem bántásként mondom) de én is úgy vettem meg a telefonom (ZTE BLade) hogy nem nagyon volt fogalmam a dologról mi hogy működik, ezért utána olvastam, órákig azt böngésztem mit lehet tenni, de amit én is írtam mindenhol azt fogják írni, hogy fizess elő, ha nincs wifid otthon.

Szóval +GONETS a 1430-as számra. Azt nem tudnám megérteni, ha kikapcsoltatnád a netedet, mert akkor neked nem android opr.-es telefont kellett volna venned!


És így van tényleg ingyenes a +netstart, annak nincs havidíja, de ha te mégis annál maradnál (nagyon szurkolok hogy ne) akkor ROSSZUL tudod, mert NEM 13 ft/perc, hanem 13 Ft / 10 kB! Nagy különbség ám! Most ebben az esetben 50000 ft egy fél nap. Ha be van kapcsolva a netstartod. És akkor ne mondjak sokat :D


Hallgass rám! Gyorsan fizess elő a GONETS-re és nem lesznek ilyen számlás problémáid. És azt sem figyelted, hogy írtam a telefonszámot így nem kell személyesen bemenned (és fizetned sem kell a hívásért) és elintézik bekapcsolják elmondják. Egy papír és egy tollat vegyél elő ha szükséged lenne rá.


Am. megkérdezhetem hány éves vagy? Ne sértődj meg, de annyira pontosan írok le mindent, hogy már valamennyi meg kellett volna ragadjon :)

2011. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!