Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon mit tegyek?

Új telefon mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vettem egy samsung galaxy s 2 -t és szeretném tudni, hogy kell-e valamit csinálni vele mielőtt teljesen használatba veszem! Ilyenre gondolok mint például a régi telefonokat 24 óráig töltőn kellett hagyni
2011. aug. 18. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Asszem lemeríted teljesen,aztán feltöltöd teljesen,amikor írja,hogy feltöltődött,akkor leveszed töltőről
2011. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz :) más ?
2011. aug. 18. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha feltöltődött, használod.

2. Ha merül töltöd.

3. Ugrás az 1. pontra.

2011. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kisütni, nem kell 24 óráig a töltőn hagyni mert ez li-ion aksi és nem olyan mint ami a régi telefonknak van. Ha kisütöd az aksiját akkor akár el is ronthatod.
2011. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
s2 van nekem is , én olyan 12 -14 órát hagytam a töltőn először , a laptopommal is hasonlóan tettem , és teljesen jó az üzemidejük ...
2011. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja , és rakj rá védőfoliát !!! ha nem akarod hogy a kijelző karcolódjon , mivel a gorilla glass nem olyan karcálló mint a reklámokban ... saját tapasztalat ...
2011. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz hozzáteszem: Ace-n is igaz volt ez a gorilla glassal szóval tényleg jó lenne rá fólia :).
2011. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"s2 van nekem is , én olyan 12 -14 órát hagytam a töltőn először , a laptopommal is hasonlóan tettem , és teljesen jó az üzemidejük ..."


De nem attól hogy ezt művelted velük. Nélküle se lett volna semmi gond.

Ilyen alapon esőtáncot is lehetne járni mert nem lesz tőle rosszabb.

2011. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha feltöltődött, úgy is kikapcsol a töltő. Innentől akár egész nap rajta hagyhatod, max ami kicsit használod, azt után tölti.
2011. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!