Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SGS2-m van kb 4 hónapja és a...

SGS2-m van kb 4 hónapja és a "fájlok" menüt nem tölti be, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem ejtettem le, várok eleget (bár nem hiszem, hogy egyáltalán várnom kellene..) és nem hozza be, csak ha sokadjára belépek.
2011. aug. 17. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Interesting. Nem tudom, hogy egy factory reset segítene-e. Letörlődne róla az összes fájl és az összes program. Persze előtte le kellene menteni a fájlokat. Visszaállna minden arra, ahogy legelőször bekapcsoltad a telefont. Minden a nulláról indulna. Ha esetleg ezt szeretnéd, akkor a beállítások menüpontban megtalálod a dolgot. De lehet úgy is, hogy a memokártyáról nem töröl semmit, csak a programokat. Nem tudom.... Nagyon felidegesednél szerintem, ha nem javulna meg ezután:D
2011. aug. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valami elozmenye csak kellet, hogy legyen..

Amugy a Sajat fajlok-ra gondolsz, nem? Esetleg letolthetsz egy masik fajlkezelo alkalmazast is, ha kulonosebben nem akarsz belenyulni.

2011. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!