Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? Motorola Defy...

Melyik jobb? Motorola Defy vagy Defy+? Megéri azt a +17. 000-et?

Figyelt kérdés

Annyiban jobb a Defy" hogy nagyobb aksi és 1 GHz-s a proci.


A Defy 60.000

A Defy+ 77.000-től kezd.


Mind2 maradt strapabíró.


Nem telefont akarok venni csak kiváncsi vagyok hogy megér-e annyit ráadni hogy nagyobb legyen a proci órajele és pár órával többet bírja az aksi.


2011. aug. 16. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
szoftveresen is jobb (2.3 android), és nem lesz az 77 e, 70-73 e körül lesz,
2011. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Amikor a 3G vs 3GS telefon közötti különbségeken agyaltam, elolvastam egy csomó véleményt, végül a 3G mellett döntöttem, mert az a pártized másodperc mit számíthat és a nagyobb árkülönbség sem volt elhanyagolható...


Hááááát, nem volt jó döntés...


A nagyobb órajel nem feltétlenül most fontos, hanem a későbbi alkalmazásoknál lesz az. Ui, a kedves fejlesztők elfelejtenek optimalizálni, illetve nem a 800as és lassabb procikra dolgoznak, hanem az 1GHz-ra és a gyorsabbakra, szal gyorsan lesz lassú a 800. (A 3G tök jó volt, aztán kijött a 4.0 IOS és azóta egy tetűlassú szemétkupac az egész)

Az akku idő pedig magáért beszél, mondjuk a defy kb 1 napot bír ki levelezgetve, netezgetve, a + talán kettőt is kibírhat majd. :o)

2011. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!