Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik áron vehetném meg a...

Melyik áron vehetném meg a Samsung Galaxyt, a T-mobiletól, hogy ne kelljen havonta részletben fizetnem?

Figyelt kérdés

[link]


Egyszerűen nem tudok kiigazodni, de most nincs lehetőségem benézni egy üzletbe, csak úgy tudok már odamenni, ha tudom milyen árat fizetek. Neten rendelni nem szeretnék. A lehető legolcsóbb variációt szeretném természetesen. Már alapból 30-as kártyám van, amit egy olyan telefonnal vettem, amihez két éves hűségnyilatkozat tartozott, ez nem az én nevemen van.


2011. aug. 10. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy 3 GT 15800 Vodafone, két év hűségnyilatkozattal, Köszönet kedvezménnyel 3000 forint volt.

A Saturnban 40 ezerért láttam ugyanazt az okostelefont.

2011. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2011. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elnézést, én az Ace-ra gondoltam, azt hittem, hogy az oldal miatt amit belinkeltem egyértelmű lesz, mert csak később vettem észre, hogy a kérdésből kifelejtettem. A második válaszoló linkjében, viszont semmi árat nem találok, akkor sem ha én nem ezt a telefont szeretném, de ennek az árát sem látom.


Első, a hűségnyilatkozat tulajdonképpen mit jelent? Én eddig azt hittem, hogy az után kell fizetni havonta, két éven keresztül. Ez az első telefon, amit magamnak veszek, eddig nem én intéztem ezt, azért nem vagyok képben.

2011. aug. 10. 14:54
 4/13 anonim ***** válasza:

választhatsz h dominoval vagy előfizuval veszed a telot a domino az annyi h kifizeted a telot és nem kell többet fizetni csak a hivásért de a hivásért annyit amennyit télleges hivsz szal ennél feltöltőkártya van megveszed a telőt kapsz kezdő egyenleget és azt használhatod ha elfogy elmész veszel egy feltöltőkártyát és feltöltöd mondjuk pl 3000 forintos kártyát veszel feltöltöd akk ez a 3000 ft ott lesz és egy évig használhatod vagy addig ami ki nem fogsz belőle :)

az előfizus az meg olyan kötsz vele hűségnyiltakozatot mondjuk 1 vagy 2 év

és havonta kell fizetned a pénzt mondjuk előfizetszt egy 1890 ft os csaomagra és 2 évre akk a telő olcsóbb lesz de neked muszálj ha vonta fizetned az 1890 ft ot ( am ez a legolcsobb előfizus csomag)

ha ennyit beszélsz ha nem ha nem hivtál egész honapban egyszerse akkor is fizetned kell a havidijjadat 2 éven keresztül

ha igy kikeresed a táblázatba akk mind mellett ott lesz h milyen feltételle annyi az ára amennyi a dominos a legutolsó előtti

az utolso pedig h függetlenül veszed a készüléket nem jár hozzá sim kártya viszont bárki kártyáját beleteheted asszem

2011. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm szépen, sokkal tisztább lett a kép, de még szeretnék kérdezni. Akkor ahhoz, hogy 44 641Ft-ért (webshopárban) vagy 41 791Ft-ért (szintén webshopárban) vehessem meg ezt a telefont, mikkel kell számolnom? Egybe fizethetek? Ha nem, akkor meddig, és ez milyen következményekkel jár majd?


Ezeket az árakat, a fent belinkelt oldalról szedtem, de gondolom, Te is azt nézted.

2011. aug. 10. 16:06
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek a csomagok, vagy olyanoknak jók akik internetezni akarnak, vagy olyannak akik Tv-t szeretnének nézni a telefonjukon, én olcsón szeretnék Sms-ezni, és telefonálni, legalább hálózaton belül.
2011. aug. 10. 16:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha már van meglévő előfizetésed, abban az esetben vehetsz mellé 1 vagy 2 év hűségre havidíj emelkedés nélkül, vagy ha ez nem jó, akkor vedd meg Domino-val. Kapsz hozzá egy kártyát, de az csak feltöltős, tehát akár ki is dobhatod.


Remélem tudtam segíteni! Ha bármi kérdésed van írj!


Zöld kezet megköszönöm!

2011. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A zöld kéz ment, most másodszor.

Akkor meg tudod mondani, hogy melyik a legolcsóbb forma, amiben megvehetném a telefont?


Egyébként egy lány vagyok, és mint írtam, ez az első, hogy magamnak veszek telefont, ezért nem értek ennyire ehhez.

2011. aug. 11. 18:02
 9/13 anonim ***** válasza:

1. Fontos neked a gyári garancia?

2. Fontos, hogy a T-mobil-nál vedd?


Csak mert ha nem, akkor jóval olcsóbban megkapod kis sufni GSM boltokban. Linkelni nem szeretnék, de pl. árukeresőn találhatsz jó néhányat. Ha még érdekel, írj egy privátot, segítek választani.

2011. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Írtam privátot, és küldtem még egy zöld tappancsot.
2011. aug. 11. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!