Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Magyarország legjobb...

Melyik Magyarország legjobb telefonszolgáltatója?

Figyelt kérdés

Melyik telefonszolgáltatónál van olyan lehetőség, hogy ingyen SMS, vagy ingyen besézlgetés, stb.?


Azért, mert nálunk úgy van, hogy először is beállítod azt a lehetőséget, majd a későbbiekben meg csak azt kellesz csinálnod, hogy feltöltöd az egyenleged és minden feltöltés után kapsz ingyen SMS-eket, vagy lebeszélhetőségi perceket, stb.


2011. aug. 7. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem te a T-mobie-ra gondolsz nekem az van most keresek én is új szolgáltatót egyébként nálam dominos vagyok domino5 és 3000Ft elektronikus (pl.:Posta stb) feltöltése után 7 napon belül felhasználható egyenleget sms-t vagy nette kapsz!
2013. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!