Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte blade memória hogy lehet...

Peterjkl kérdése:

Zte blade memória hogy lehet a telóról a memória kártyára tenni az adatokat?

Figyelt kérdés
Azt irja egyre kevesebb a hely de van memória kártyám és arra akorom rárakni az adatokat hogy a memória több legyen de nem tudom hogy kell.
2011. aug. 7. 11:27
 1/3 anonim válasza:
Elvileg alapból mindent a memória kártyára pakol de neg tudod nézni hogy mi van a teló memóriájában úgy hogy belemész a fájlkezelőbe ott legfölül a nagy zöld nyílra rámész ott belemész a system-be és ott kell azoknak lenni amik a telefon memórián vannak.Onnan pedig úgy tudod átpakolni a memória kártyára hogy kivélasztod rámész az áthelyezésre visszamész a memória kártyára ott ameik mappába akarod tenni abba belemész és rányomsz hogy beillesztés és egyesével át tudod pakolgatni.Remélem segítettem
2011. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak igaza van,de ahoz Froyo kell (2.2-es android).Szóval,hogyha nem találod meg,hogy hogyan kell áttenni kártyára játékokat,akkor először frissítened kell
2011. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz megvan de nem lehet átmásolgatni csak app2sd progival
2011. aug. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!