Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet az LG GT540...

Hogyan lehet az LG GT540 telefonon az alkalmazásokat a memória kártyára tenni alapból, vagy áthelyezni őket oda? (bővebben tovább)

Figyelt kérdés

A telefont már frissítettem.


Firmware verzió: 2.1-update1

Alap verzió: 2.6.29

Software verzió: GT540-V20b-DEC-30-2010


A telefonszámokat már megoldottam, egy alkalmazással, hogy lementi a kártyára egy fileba őket és így le tudom menteni azokat.


De az is jó lenne, ha le tudnám menteni a telefont is nem csak a kártyát. Ez hogyan lehetséges?


2011. aug. 17. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt alapból csak 2.2-es androidnál lehet megcsinálni. 2.1-nél amit tehet az az, hogy rootolod aztán app2sd scriptet megcsinálod. Ehhez a memóriakártyán létre kell hoznod majd egy ext3 partíciót.

Erről minden infót megtalálsz itt:

[link]


Vagy fel is tehetsz egy 2.2-es vagy 2.3-as főzött romot (mivel hivatalosan nem jött ki hozzá). Ehhez érdemes lenne elolvasnod az első hozzászólást a gt540 mobilarénás fórumán (van benne itt is infó az app2sd scriptről)

[link]

2011. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor elolvasom ezeket aztán írok, hogy mi van. :)
2011. aug. 17. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!