Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a Sony Ericsso...

Mi lehet a baja a Sony Ericsson Arcomnak? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma próbáltam frissíteni a vadonatúj Arc-om 2.3.2-es szoftverét 2.3.3-ra de valamiért nem sikerült... Utána meg amikor bekapcsoltam a telefont, bejött egy felkiáltójeles tábla meg egy kis szürke telefon a képernyőn, aztán kikapcsolt. Megpróbáltam frissíteni megint, meg megcsináltam azt a hibajavító frissítés szerűséget még vagy 5x de mindegyiknél ugyan az volt a probléma, hogy nem sikerült frissíteni. Elég nagy gázban vagyok, mert az haggyám, hogy nem tudtam frissíteni, de még be se tudom kapcsolni a telefont. Valaki tudna segíteni?:/


2011. aug. 6. 00:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
2.3.2re sikerült visszállitani, de mikor 2,3,3-ra akarom akkor megint ugyanaz a hiba..
2011. aug. 6. 02:03
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor rakd vissza a 2.3.2-re. Nem tudom mi okozza, de ha jó a korábbi hagyd meg azt.


Van a seria.hu-n egy ilyen:

LT15i_4.0.A.2.368_Generic Global.ftf: *****


Nem tudom ez milyen verzió, lehet, hogy 2.3.3.

Flasheld rá ezt, ha nem 2.3.3, akkor flasheld vissza a 2.3.2-t és maradj annál...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!