Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a Sony Ericsso...

Mi lehet a baja a Sony Ericsson Arcomnak? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma próbáltam frissíteni a vadonatúj Arc-om 2.3.2-es szoftverét 2.3.3-ra de valamiért nem sikerült... Utána meg amikor bekapcsoltam a telefont, bejött egy felkiáltójeles tábla meg egy kis szürke telefon a képernyőn, aztán kikapcsolt. Megpróbáltam frissíteni megint, meg megcsináltam azt a hibajavító frissítés szerűséget még vagy 5x de mindegyiknél ugyan az volt a probléma, hogy nem sikerült frissíteni. Elég nagy gázban vagyok, mert az haggyám, hogy nem tudtam frissíteni, de még be se tudom kapcsolni a telefont. Valaki tudna segíteni?:/


2011. aug. 6. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
pl a szerviz
2011. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pc companion-nal csináltad és még garanciális akkor szervíz.


Ha mással csináltad akkor is szervíz, de a garancia ugrott...

2011. aug. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
companionnal csináltam. nem tudom mi lehetett a gond. szervízbe bárhova el lehet küldeni? vagy csak ahonnan jött? nemtudom, hogy megy ez. még sose volt ilyen.
2011. aug. 6. 00:35
 4/12 hurikan23 ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld meg vissza flashelni az eredeti szoftvert a flashtool-al:


[link]


A generic global-t töltsd le.

2011. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem veszélyes/kockázatos ez a program?:/
2011. aug. 6. 00:41
 6/12 hurikan23 ***** válasza:
100%

Ha megpróbálod, a pc companion fusson a háttérben.


De itt is vannak még eredeti romok az arc-hoz, képekkel hogyan kell csinálni a flashelést:


[link]

2011. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hurikan23 ***** válasza:
100%

"nem veszélyes/kockázatos ez a program?:/"


Nem, de az áramszünetet próbáld elkerülni...

2011. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"nem veszélyes/kockázatos ez a program?:/"


Nem, nagyon jó kis progi. Én már párszor flasheltem vele x8-tól az arc-ig.

Csak be kell másolni a letöltött fájlt az adott mappába és kikapcsolt állapotban rádugod a telót az usb-re a vissza gomb nyomása közben.

Pár perc múlva már indíthatod is a telefont.

2011. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megpróbálhatod flashelni, a garancia nem fog elveszni, ha a seria.hu-n lévő eredeti romok-ból választasz.

Ha szervízbe viszed ők se csinálnak mást. Ezekből a romok-ból flashelik vissza a szoftver-t.

2011. aug. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Millió köszönet. Sikerült visszaállítani a telefont 2.3.2-re és BEKAPCSOL. Azért örülök, hogy itt gyorsabban kapok használható válaszokat, mint ha a sony ericssonnak küldeném ;D
2011. aug. 6. 01:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!