Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen android telót ajánlotok...

Milyen android telót ajánlotok aminek a felső határa az Galaxy Ace? (tehát annál olcsóbb telefonok)

Figyelt kérdés
(Sajnos csak ennyire futja ...:S)
2011. aug. 4. 21:17
 1/8 Panda Péter ***** válasza:
egy árban defy, olcsóbban blade vagy galaxy gio (a kamerát meg a külsőt leszámítva ugyanazt tudja mint az ace).
2011. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért sajnos a galaxy ace egy nagyon jó telefon. és a legújabb android van rajta. Mit mondjon az akinek s5230-as telefonja van.
2011. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a sajnos szót nem tudom miért írtam :)
2011. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja már tudom miért írtam mert te is írtad, hogy miért sajnos :D
2011. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az azoknak írtam, akik leszólják az embert, mert nekik Galaxy S2jük van, éss ők a "f@szacsávók"...
2011. aug. 4. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
az ace igen is egy jó telefon
2011. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annál olcsóbbra gondoltam...Mert ahhoz még kéne jópárezezer, és sürgősen kell telefon...Ace-nál vannak olcsóbbak, amik jók is?
2011. aug. 4. 21:47
 8/8 Panda Péter ***** válasza:
1. hsz, blade, galaxy gio
2011. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!