Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Champ vagy Vodafone...

Samsung Champ vagy Vodafone 845 melyik jobb melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz... A Champ gyors, jó minőségű, Samsung zárt szoftveres. A Vodafone 845 Kicsit lomha, minőségéről nem tudok nyilatkozni, és ANDROIDOS. Ha megtudsz barátkozni az itt-ott picit döcögős szoftverrel akkor szerintem Vodkafone lesz neked a jó.
2011. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A champ miota gyors és jó minöségü?

A vodafone 845-ben legalább android szív dobog! :)

sokkal jobb és gyorsab mint a champ!

vedd a vodát!

2011. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazad van... Rosszul mondtam. A Champ sem gyors de mindenféleképpen gyorsabb mint a voda. Elvégre vodán Android fut és a készülék specifikációi alapján elég gyengusz hozzá :-D (Ha jól tudom Android 2.1 szóval egy frissítést már nem igazán díjazna.) Jó minőségre meg az anyaghasználatot értettem a champ elég jó míg a vodka egy idő után elkezd recssegni-ropogni ezen kívül kijelzője elég pontatlan ami nagyon zavaró lehet SMS írás közben. A Samsungon legalább felnagyították az ikonokat. Mondanom sem kell... mind2-ben kapacitív képernyő van tehát nem az a hozzáérek és megy hanem egy picit azért meg is kell nyomorgatni.
2011. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lényeget lefelejtettem... Mindkét telefon elég kezdetleges. Ha csak ennyi pénzed van és nem is akarsz még gyűjteni akkor döntsd el melyiket szeretnéd. (Itt már nem tudok segíteni.) Egyik telót sem támogatom mert szerintem mindkettő garancia lejárta után 1-2 hónappal be fog dögleni. Szóval ha rám hallgatsz akkor még vársz egy kicsit és veszel pl. 24e-ért egy Samsung Montet. Tudom nem android de ez legalább megbízhatóbb.
2011. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 segítőmen ***** válasza:
A CHAMP SZUPERGYORS: NÉZZ MEG A YOUTUBE-N EGY HANDS ON VIDEÓT
2011. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!