Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Champ vs Vodafone 553...

Samsung Champ vs Vodafone 553 vs Lg GS290?

Figyelt kérdés
Ne írjatok olyat hogy hadjad ezeket a szarokat vegyél egy jobbat.
2010. dec. 30. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Pedig tényleg nem túl jók... Jelen esetben tényleg az van, hogy vedd meg amelyik tetszik. A kinézet a lényeg, a belbecs mindegyik esetében előnyösebb, ha rejtve marad :)
2010. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Champ:) Nagyon jó kis telefon!
2010. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Samsung Champ! :)
2010. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad mulik mit akarsy. Ha egz olyan telefont, amely több év mulva is fog müködni akkor mindenképp cedd a Champet(fiú vagyok, nagyon igényes, de mégis tetszik a Champ, valamiért olyan kicsi és ügyes, hogy bejön). Ha viszont egy olyan telefonra vágysz, amit majd fél év mulva le kell cserélned, mert már nem birod a szervizjárást és a problémákat akk válasz a vodafone vagy LG valamelyikét. Igaz, hogy az LG kicsivel többet tud, és a képernyője is nagyobb, de a Champ a minőségével veri ezeket, habár az sem hibátlan, csak a 3 közül az a jobb.
2010. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 perettyó ***** válasza:
68%

Tartós a champ?akkor én vagyok a hülye.

na de hogy segítsek is szerintem mindegyik egy hulladék de talán az lg hisz annak van rendes jack dugoja meg kicsit jobbis mint a champ vagy a voda de egyet jó lenne ha mérlegelné elhiszem hogy vonzó hogy 20 ezer forint alatt van és ezt a pénzt is kemény munkával kerested meg/kere4sték meg a szüleid de az én tanácsom az hogy mielött mész megvenni az elött be mész 1-2 használtboltba és ott is körülnézel mert manapság már lehet venni 1-2 éves olyan telefonokat amik a mai napig bármely állapotban is verik ezeket .Tudom hogy sokan félnek a használttelefonoktól és ez a vatera stb miatt van ahol minden féle szemetet rád sóznak ,de egy korrekt telefon boltos hidd el ajánl neked hasonlót de még is jobbat de ha tudsz várni 1-2 hónapot és gyüjtögetsz és vársz egy picit addigra jönni fognak új és olcsó telefonok

2010. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te csak vegyed a Champet!! :)
2010. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!