Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik csúcskategóriás telefon...

Melyik csúcskategóriás telefont ajánljátok?

Figyelt kérdés

A pénz nem számít. Én főleg az iphone 4 és a galaxy s2 között gondolkozok de jöhetnek más telók is.


Főleg netezésre és játékra kéne. Mind a kettő készülék OS-je tetszik. Szóval ez pipa.

Előre is köszi.


2011. júl. 21. 21:42
 1/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok és saját munkám van ... -.-
2011. júl. 21. 21:50
 2/6 A kérdező kommentje:

Az lenne a gondom a sgs2-vel hogy azt olvastam , hogy videót csak MP4 meg 3GP formátumban játsz le. Ez igaz??

Csak mert az iphone avi-t meg minden formátumot képes lejátszani..://

2011. júl. 21. 21:53
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Ha játékra kell, akkor IPhone.
2011. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De netgyorsaság meg gördülékenységben meg sz.rá veri az sgs2 az iphone-t... meg androidra is vannak jó játékok.

Mondom a fő ok ami zavar , hogy csak 3gp emg mp4et játszik le videóba. Javitsatok ki ha tévedek.

2011. júl. 21. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:

igen tévedsz

mobilaréna teszt : "Kapunk egy igen jó videólejátszó programot is, amely a két magos processzornak köszönhetően úgy eszi az 1080p-s filmeket, mint kacsa a nokedlit. A támogatott formátumokkal itt sincsen gond, az MPEG4, H.264, H.263, WMV, DivX, Xvid, VC-1 videókat gond (és mindennemű akadás) nélkül lejátssza a szoftver."

és igen SGS2 jobb mint az iPhone!

2011. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

MP4/ DivX/ XviD/ WMV/ H.264/ H.263

Ezeket játssza le a Samsung.

2011. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!