Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leöntötték vízzel az érintő...

Leöntötték vízzel az érintő képernyőjét mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma este kinnvoltunk haveromékkal és egyik b*lf*sz bunkó s*ggfej ökör állat elkezdett vizet locsálni össze vissza engem is lelocsolt és msot nem megy a telóm érintője meg térereje sincs vajon csak kaphatott egykis vizet az aksi meg a képernyő és azért nem megy?jah és mennyibe kerül egy érintő képernyő?
2011. júl. 17. 23:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nah most szárogattam egy 10-15 percet a sim kártyát a telót meg az akku-t és kint hagyom még száradni
2011. júl. 18. 00:13
 12/19 anonim ***** válasza:

Meg fog száradni. Egyik unokatesóm (12/L) is jól megfürdette már párszor a telóját... Aztán annak sem volt jó az érintőképernyője. (S5230)

Lehet, hogy több lesz a száradás ideje egy napnál.

2011. júl. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A készüléket a Nokia és a HTC szerint egy-két napig, a telenorosok tapasztalatai szerint inkább egy hétig kell hagyni száradni - de több esély van a telefon túlélésére, ha ennél hamarabb szervizbe kerül. A gyártók szerint legfeljebb a telefon szétszedésével lehet gyorsítani a száradást, illetve úgy, hogy száraz ruhával tisztára töröljük a telefont úgy, hogy a külső borításának felszínéről belülre ne juthasson be se nedvesség, sem pedig szennyeződés.

Az ázott készülék működőképességét nem érdemes azonnal tesztelni, legalább két napot kell várni ezzel, ugyanis ha hamarabb próbálkozunk, lehet, hogy épp ezzel okozunk rövidzárlatot valamelyik alkatrészben. A cégek felhívták a figyelmet arra is, hogy amennyiben nem vízálló kivitelű modellről van szó, az ilyen sérülések a garancia elvesztését jelenti, mivel nem rendeltetésszerű használat idézte elő.

2011. júl. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h mit csinálj vele, de ha esetleg képernyőcserére esne a sor, remélem kifizetteted a barátoddal...
2011. júl. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 03:07

Abba belenyugodhatsz hogy kifizettetem vele

2011. júl. 18. 12:59
 16/19 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:55

Az mind1 h lejár a garancia mert 12-én járt le

2011. júl. 18. 13:00
 17/19 anonim ***** válasza:
NE HALLGASS EZEKRE A BARMOKRA!!! Az egyetlen esélyed az, hogy egyből kikapod az aksit mint az őrült és azt félreteszed. Utánna egy kajásdobozban RIZS mellé (jó bőven merüljön el a rizsben) lefagyasztod 1-2 napra, és utánna szép lassan olvasztod fel. Nem vicc, olvass utánna. Ha még nem rakódtak le szennyeződések a nyáklapkákra, akkor megúszod. Ha lerakódtak akkor ultrahangos tisztítással rendbe lehet rakni, de többe kerül mint az egész telefon.
2011. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2,5k az ultrahangos kb. kb annyit ér a teló is
2011. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

loool 13:02-es mekkora csíra vagy.


Ha rizsbe teszed a telefont, az csak feleslegesen lassítja a száradás folyamatát -hiába jó a rizs nedvszívó képessége. Azt meg remélem nem kell magyaráznom, hogy miért nem szabad hűtőbe tenni a készüléket...


nulla-kettes te pedig leülhetsz...

2011. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!