Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet elrontani egy...

K4lm0p1r1n kérdése:

Hogyan lehet elrontani egy SIM kártyát?

Figyelt kérdés
A kérdés adja magát. lehetőleg olyan megoldásokat kérnék ami nem észrevehető külsőleg, csak szak szemmel. vagy úgysem csak alig. legyetek kreatívak, és csak értelmes válaszokat várok. előre is köszönöm.
2011. júl. 17. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Az érintkezős részét megkarcolgatod több helyen. Szerintem az tönkreteszi..
2011. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy tedd be a Mikróba, talán attól is tönkremegy
2011. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pl. egy 9 voltos elem sarkaival összekötögeted a chip kártyán lévő érintkezőivel.
2011. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
öntsd le vízzel
2011. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Félve kérdezem meg: MIÉRT? (féltékenység, bosszú, irigység, ...???)


:D

2011. júl. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Finoman menj rajta vegig egy lancfuresszel :) Ennek hasznalnia kell,ha megsem,akkor ontsd le egy kis benzinnel es gyujtsd fel
2011. júl. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerencsére én nem szorulok rá hogy ilyet tegyek, de egy barátomnak(lány) pár tuti tipp kell hogy az anyja kártyáját hogyan pusztítsa el :D a leendő expasija zaklatni akarja az anyját és hát akkor nem kívánt szám váltás. :)
2011. júl. 18. 10:44
 8/9 anonim ***** válasza:
nem értem az egészet, de a SIM kártya is csak 1 flash memória, azaz nagyfesz megöli. Szépen bombázd meg 10-20 volttal itt ott az érintkezőit
2011. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a leendő expasija zaklatni akarja az anyját"


ez a mondat minden pénzt megér!

2011. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!