Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudja kezelni a Samsung...

Tudja kezelni a Samsung Galaxy Tab P1010 a külső usb-s dvd írót és a 2,5-es külső hdd-t?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 15:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy csak olyan válaszoljon, aki 100%-osan tudja a választ! A zöld kéz nem fog elmaradni.
2011. júl. 14. 15:57
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Háát szerintem menj be egy boltba, előre szólj, hogy az a sajátod és kérd meg az eladót, hogy had próbálhasd ki. Ez a biztos. DVD írót nem fog kezelni, esetleg a HDD-t.

2011. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a Samsung márkaboltban, de az eladónak gőze sem volt ezekről. Sőt, még azon is csodálkozott, hogy ebben a tipusban nincs gsm modul. Szóval ennyit róluk. Ezért is írtam ki jelen kérdést.
2011. júl. 14. 16:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szánalmas. Mondom, próbáld ki egy elektronikus termékekkel foglalkozó üzletben.
2011. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Talán a legnagyobbnak számító Media Markt mellett lévő Samsung márkaboltban volt a fentebb leírt eset, és az ott dolgozók egyik emberét ültették be. Tehát ilyen Cora meg Euronics még esélytelenebbek. Sajna ez a tapasztalatom. Mindegy. Ha itt tudja valaki (mert neki van ilyen tábla pc-je és próbálta már) akkor tudja, ha nem, akkor meg így jártam.
2011. júl. 14. 16:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem hiszem, hogy ez működne, nagyon nagy az a több száz, esetleg ezer giga, ennyit nem tud befogadni. Írót pedig végképp. Vedd a legnagyobb memóriával rendelkezőt, mellé 1 vagy 2 32GB-os kártyát.
2011. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Max pendrive-t, mert volt mobilarénán SGS2-vel próbálták.. Nem tud annyi energiát adni a készüléknek.
2011. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát a 2.5" HDD ugye alapból külön csatlakozó nélküli, csak USB, tehát le is merítené.


Utolsó: Azt nem tudod, sima Galaxy S-re tudok pendrive-ot kötni? Persze úgy, hogy normálisan működjön is. Amennyire tudom, nem igazán.

2011. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát teljes értékű pc-ként (mint pl. egy 15,6-os laptop) nem használható...
2011. júl. 14. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, de nem csodálkoznék, ha az NVIDIA és Intel tabletei már tudnák.
2011. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!