Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung S5600-ról? Külső/belső?

Figyelt kérdés
Olyan is írjon akinek nem volt soha ilyene, csak kíváncsi vagyok mit gondoltok róla. Persze tapasztalokat is várok!
2009. dec. 9. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt egy teszt róla...sokat segít (én is ez alapjáv vettem meg csak én s5230-ast)


[link]


MB

2009. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Google-t én is tudom használni, de azért köszi:)

Véleményekre lennék kíváncsi.

2009. dec. 23. 11:51
 3/4 anonim válasza:

Nos nekem ennek egy frissített verziója van meg(samsung s5600v)

Az elején nehézkesnek tűnik pl az sms írás, nem könnyű azt az 1 pici gombot akár többször is megérinteni, de később belejön az ember. Az aksija nagyon sokat bír, a kijelző pont elég nagy és szépen jelennek meg rajta a képek, a 3.2 MP-es kamerával pedig egész jó képeket lehet csinálni. Külsőre tetszik, bár pont ezért választottam ezt a telefont. Az egyetlen dolog amit hiányolok belőle, az a wifi. Az s5600-val nincs összehasonlítási alapom, de szvsz a samsung blade(s5600v) megéri a pénzét. Ebből a videóból még többet is megtudhatsz:


http://www.youtube.com/watch?v=nUvEzVxiyzo


Remélem segítettem a döntésben

2010. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megvettem a telefont, és tényleg nagyon jó.:) Megéri az árát!
2010. jan. 25. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!