Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 4 MMS küldés...

Apple Iphone 4 MMS küldés lehetséges?

Figyelt kérdés
Beállítások/üzenetek-en belül van MMS üzenetkezelés opció. Hiába az átállítás, nem megy... Lehet képüzenetet, azaz MMs-t küldeni vele, vagy csak mailben lehet fotót csatolni? Én nem tudtam küldeni Iphone-ról ugyanolyan Iphone-ra és nekem sem tudtak, másnak a telójáról sem jött át és egy felkiáltójelet tett oda mellé, hogy sikertelen volt a küldés. Megoldható ez mégis valahogyan?
2011. júl. 13. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
én 3gs-ről is küldtem. képeknél pl lehet is választani, hogy küldés MMS-ben. ios4-től van MMS funkció rajtuk asszem
2011. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és max 300kb méretű képet lehet, lehet hogy ez volt a baj
2011. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem nem adja be opcióként, hogy MMS-ben küldés, a fotóknál.. Mail-hez csatolás, társítás kontakthoz, beállítás háttérképként vagy nyomtatás van a lehetőségek között!


Mit kell átállítani? Láttam a beállítások/üzenetek opción belül, hogy MMS üzenetkezelés. De azután sem tudtam küldeni, miután átállítottam azt a részt.

Tudnátok még segíteni? K öszönöm

2011. júl. 13. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!