Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C3. Vélemény? (lent)

Nokia C3. Vélemény? (lent)

Figyelt kérdés

Ilyen telefont szeretnék venni, szerintem nagyon szép.

Viszont sok helyről hallottam, hogy a wifi-s internetezés nem éppen zökkenőmentes, meg hogy gyakran a fizetős internetre kapcsolódik. Ez tényleg így van? Miért? És hogyan lehetne tenni ellene?

Másik kérdés, azokhoz, akiknek ilyen van: egyébként jó telefon, megéri az árát?


2011. júl. 13. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem zavar h nagyon lassan böngészik, akkor véglis jó. meg a wifije tényleg nem tökéletes
2011. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen telóm van december óta. Mindenhol azt olvasom, hogy sokszor szarakszik a wifi, lassú stb. Én ilyet én nem tapasztaltam. Nekem tökéletes ez a telefon :)
2011. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

A második válaszolótól kérdezném: akkor neked ezek szerint nem csinál olyat, hogy nem a wifi-n keresztül csatlakozik az internetre, hanem olyan kapcsolattal, amiért fizetni kell? Engem elég sokan ijesztgetnek ezzel..

2011. júl. 13. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!