Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jó aksi? , megvegyem e?

Melyik a jó aksi? , megvegyem e?

Figyelt kérdés

van egy zsír htc-m és vennék bele aksit hogy legyen ha valami olyan van,de nem tudom hogy meg vegyem-e. a hátlapján az van hogy 16aa mAh de KINAI szerintetek?? ráadásul 3db aksi és egy hálozati töltovel max 3500 ft átszámitva.

valaki vmi 5let?


[link]


2011. júl. 8. 22:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

bp1985

ne azzal foglalkozz hogy otthon mennyibe kerül mert ugyna azt megveszem ujonan max 3e ft-ért! ennyi

a többi meg csak lehuzás!, üzlet.

Van is egy élő példám.! vettem egy n95 aksit ami uj és 5e ft volt és képzeld hogy annyit se birt mint a régi. szoval te gondolkodj egy picit hogy otthon mi folyik!

még egy példa!! 32gb-os micro sdhc kártya otthon pl az edigitalban 26e ft a vaterán meg 17-20 e ft az ebay-en meg 12e ft max és ugyan ugy márka!!



valaki kérdezte hogy kit terhel a posta. nos a céget akitöl veszed de az általában ingyé van.:D na üdv!

2011. júl. 10. 20:19
 12/15 A kérdező kommentje:

bp1985

a 2órát játékkal vagy nélküle....?

2011. júl. 10. 20:21
 13/15 A kérdező kommentje:

2 üra sima használattal

vagy 2órán keresztül játszasz vele.

2011. júl. 12. 21:45
 14/15 bp1985 ***** válasza:
Úgy, hogy használod. De vedd meg, nekem aztán mindegy, mire költöd a pénzedet, nem az én pénzem, de én olyat veszek, amiről tudom is, hogy mi. Ez még nem is hasonlít a gyári akksira, olvasd el a feliratot rajta.
2011. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
AZ HOGY KINAI?
2011. júl. 13. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!