Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a telefon szerintetek jó...

Ez a telefon szerintetek jó egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 7. 11:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha kibírod fizetni szerintem elég jó.
2011. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

13évesen semmilyen telefonom nem volt. Főleg nem ilyen:D

Ma sincs ilyen profi telefonom! [link] Ez volt az első telefonom! 15évesen... Ma 25L vagyok

2011. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Hanilyen lesz az első telefonja, akkor később is legdrágábabt fogja követelni... De ha van rá keret, akkor nyugodtan...
2011. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:

Én tuti nem vennék ilyen "komoly" telefont egy 13 éves lányzónak.

1.ki se tudja használni

2."kicsi" még,könnyen elvehetik tőle :S

2011. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

Erős túlzás.

Az én elméletem szerint azért van olyan sok tinédzserek által elkövetett erőszak mert mindenki ilyen menő és drága telefonokkal járkál és az ilyen kislányoktól igen könnyű elvenni egy telefont.

2011. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Persze jó, csak tök felesleges egy ilyen telefon.

Bár attól is függ az osztálytársaidnak milyen van, mert ha ugyanilyen akkor kinéznek majd a társaságból, ha neked nem ilyened lesz.

2011. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ő nem hisztizik miatta, a mostani telefonjáról már hiányzik a gombok fele, de ő nagyon szereti, mi akarjuk már, hogy legyen neki normális. Csak Nokiára hajlandó egyáltalán ránézni, úgyhogy ezt gondoltuk neki mert nagyon sokat fényképez.
2011. júl. 7. 11:50
 8/23 sz12 válasza:

Én úgy gondolom, hogy ez első telefonnak drága. Az egyik barátnőmnek, aki 19 éves, neki van ilyen telefonja..

Úgy gondolom, hogy 13 évesen lehet, hogy nem tud rá úgy vigyázni, vagy éppen megbecsülni. 13 évesen még nem fogja úgy kihasználni a telefont, mint akinek például munkaeszköze. De ez csak az én véleményem.

2011. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 sz12 válasza:
jah, hogy nem első telefon. Szerintem egy Nokia 5310 Xpress is jó lenne, nekem volt ilyen telefonom, nagyon szerettem. de néz körül a neten a nokiák között, ami olcsóbb és ugyanolyan jó is lehet.
2011. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A gomb nélkülije egy 5310-es:)
2011. júl. 7. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!