Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Xperia X10-nél mit jelent,...

Az Xperia X10-nél mit jelent, ha kikapcsolt állapotban nem tölt hanem csak 3-at villog folyamatosan pirosan?

Figyelt kérdés
T-mobile boltban voltam bent nem veszik át, mert törött a kijelző. Neten keresgéltem rá megoldást, de semmi. Szétszedtem, kontakt spray-vel megfújkáltam, ahol lehet, de továbbra is ez a probléma áll fent. Szerintem az aksi mondta fel a szolgálatot, de a környékemben nincsen senki, akinek lenne hasonló aksija, így kiprobálni nem tudom, találomra meg nem szeretnék kidobni pénzt. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. júl. 5. 22:53
 1/2 Miopocket ***** válasza:

Szerintem visszaveszik csak lesz javítási költség.

Ha garis akkor pedig az aksit cserélik.(de a képernyő drága dolog, bár érdekes módon nálam ingyen cserélték amikor kontakthibás volt.

2011. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

De sajnos rájöttem a problémára, mégpedig a telefon csatlakozója a rossz 2.jára bementem egy másik T-mobile boltba ott se vették át sőőt ott azt mondták, hogy képernyő cserével 50k Huf, arra pedig nincs pénzem...Szóval most valami sufni mobilszervizbe megyek be a héten hátha tudnak valamit csinálni vele.

2011. júl. 12. 01:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!