Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál, ha hívom a 1430-at...

T-mobilnál, ha hívom a 1430-at, hogy jutok el, az ÉLŐ ügyintézőhöz?

Figyelt kérdés

Már legalább fél órája próbálkozok, de nem találom, az ügyintézőt!!!

Melyik gombokat kellene nyomni????

HEEEEEEEEEELP


2011. júl. 2. 23:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még sikerült éjjel megoldanom.


Lagalább 4 al menübe kellett bemenni,és utána felajánlotta a 0-as gombot!:)

2011. júl. 3. 21:45
 12/15 anonim ***** válasza:

De idióta az a válaszoló aki belinkelte a t-mobile infót!

Nem arról van szó hogy 0-24 óráig nem hívható az ügyfélszolgálat!!!

Nézz már szét, itt arról van szó hogy élő személlyel mikor beszélhetsz! Ez pedig csak hétköznap munkaidőben lehetséges!

2011. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én éjjel fél 1 körül, Élő emberrel beszéltem!Szóval, nem igaz, hogy csak munkaidőben lehet beszélni!
2011. júl. 5. 22:25
 14/15 anonim válasza:

Nos, én sem tudtam se a 0-gombbal, se máshogy kapcsolatba lépni ügyintézővel a 1430-as T-mobilos számon. Ne is próbálkozzatok. Csak a gép beszél. Persze , ha vki tudja az 4-5-6 évvel ezelőtt megadott jelszavát, azt engedi ügyintézi, sajnos én nem tudtam. Szóval a megoldás:

Kérdése van?

Hívja munkatársunkat a

30/6363630

számon,

a T-Mobile belföldi hálózatán belül ingyenesen!


Ezt a számot találtam a weblapjukon egy eldugott helyen. Ez értékesítés, de a hölgy meghallgatott és kapcsolt az illetékes kollégához nulla másodperc alatt. Szóval, ha nem akartok tökölni fél napokat a menük nyomogatásáéval és hallgatni a robotot, amitől hülyét kaptok, ezt a számot hívjátok;) 30/6363630


Remélem tudtam segíteni.ÜDv.

2012. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. máj. 17. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!