Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipodommal a zsbembe nekivágtam...

Ipodommal a zsbembe nekivágtam a tengernek és hát semmi életjel. Javithato?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kiszárítani teljesen.Ha nemmegy szervíz.Ha még van rá garanciád kamuzz be valamit hogy nem a te hibád hogy tönkrement.
2011. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tud bekamuzni semmit, mivel a víztől elszíneződik a telefonban lévő indikátor csík és ez egyenlő a garancia elvesztésével.
2011. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs nem telefonban, hanem ipodban, egykutya.
2011. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elvileg egy tál rizsbe kellet volna rögtön tenni mert az durván kiszivná belőle a nedvességet
2011. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha telik ájpodra meg tengerre is, nem lehet ott nagy gond.
2011. júl. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanigy jártam nokia 3120 classic modellemmel, nekem sajnos nem sikerült ujraéleszteni. minden elektronikus rész megtelt sóval, és oxidálódott, igy javíthatatlan lett. Érdemes azonnal kimosni édesvizzel ugy talán megmenthető, de ezt azonnal kell(szovalvége). De a kingstone memokátyám túlélte, ma is használom.
2012. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!