Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 telefonzár....

Samsung s5230 telefonzár. Segítség! (? )

Figyelt kérdés
az történt, hogy elvittük kikódoltatni a telefonomat, hogy kártyafüggetlen legyen.. előtte volt rajta telefonzár, és TUDOM, hogy nem változtattam meg, soha. elvitték kikódoltatni, és mikor visszakaptam, nem volt jó a kód. így egy bizonyos lehetőséggel megtudtuk azt csinálni, hogy ne legyen rajta kód, de igy az össze mindin, ami nem memokártyán hanem telefonon volt, eltűnt.. ezmég a kisebbik baj. a lényeg az , hogy újra szeretném, ha lenne rajta kód, de mivel nemjó a régi, igy nem tudok kódot tenni rá. valaki tudna segíteni, hogy van-e valami lehetőség, amivel ezt meg tudnám oldani? nagyon köszönöm az öszes választ :D
2011. júl. 1. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress rá a google-on: SAMSUNG S-5230 freeze
2011. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Ki kéne próbálni a gyári biztonsági kódot. Sok esetben az is visszaáll eredeti állapotra.
2011. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
es azt hogy erted el,hogy ne legyen rajta kod?mert enis pont igy vagyok ma kaptam vissza a telomat elvittem en is kikodoltatni ,hogy kartyafuggetlen legyen es most nem enged be az uzenetekhez mert ker kodot...es foggalmam sincs hogy mi az..nem emlekszem hogy en csereltem volna ki
2011. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!