Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson X8 támogatja a...

Sony Ericsson X8 támogatja a multitouch-ot?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egyet és olvastam róla, hogy az újabbak már támogatják amikben valamilyen újabb cypress chip van.


Ezt én hogyan tudhatnám meg, hogy az enyém milyen?


2011. jún. 30. 00:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"bocs multitouch biztos hogy nem lessz mert hardvelileg is kevés hozzá max dualtouch :)"


Nem te voltál véletlenül tegnap az első akinek x8-a van?

Talán savanyú a szőlő, mert neked még a régi?

Tipikus dögöljön meg a szomszéd tehene is...


Ja és a 2.1 az nem froyo, hanem eclair...

2011. júl. 1. 00:17
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem vitte mert nem az újabb chip van benne.

IGaz, a multitouch visualer értékeli a 2 ujjat de a szoftverekben mégse megy.

Szerintetek mi lehet a bibi?

2012. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

synaptic chip esetén nekem csak főzött rommal ment. Fentebb lévő válaszolónak:

ne kommentelj baromságot, miért ne menne x8-on?

2012. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 taron9611 válasza:

a legelején a válasz linkben benne volt hogy:"Figyelem Valakinek csak Dualtouch lesz ,valakinek viszont rendes 4 pontos Multitouch. Kiderült 2 fajta CYPRESS Chippel készültek az X8-ok

A CY8CTMA340-XXX-03 (kettős érintős) és a CY8CTMA340-XXX-11 (4 pont érintős" és ebben csak Dualtouch chiphez való link van és nem Multitouch chiphez való link.

2013. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!