Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam a...

Melyik telefont válasszam a kettő közül? Melyik csinál jobb képet, stb.

Figyelt kérdés
NOKIA 6500 slide,esetleg a 6600 slide.
2009. márc. 26. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
A NOKIÁK NEM CSINÁLNAK JO KÉPET HA FOTOZNI AKARSZ AKKOR SONYERICSON
2009. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha fotózni akarsz, akkor vegyél FÉNYKÉPEZŐGÉPET! Egyik telefon sem veheti fel a versenyt még a "legalapabb" fényképezővel sem.


Mindkettő kamera felbontása 3.2 Mpixel. Menj szépen be az üzletbe aztán kérdezd meg, szerintük melyik a jobb (gondolom ügyesen a drágábbat ajánlják).

2009. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
68%

Nekem jelentleg Nokia 6500 slide-om van. Igaz, hogy 3.2 MP, Carl Zeiss lencse, meg miegymás, de nem csinál olyan képet.


Most le akarom cserélni egy SE K800i-re, a haveromnak olyan van. Igaz, hogy szintén 3.2 MP (Cyber-Shoot) és jobb képet csinál szerintem, mint az enyém.


Ha telefont akarsz választani fényképezéshez, akkor Sony Ericsson.

Viszont ha gyönyörű képek kellenek, akkor a fényképezőgép nem veheti fel a versenyt egyik mobiltelefonnal sem!

2009. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyetértem ha fotozni akarsz sonyericsson vegyél
2009. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne vegyél ilyen telefont mert szovtver hibásak csak szolok.sonnyerricsont vegyél
2009. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!