Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra hogy lehet market...

Androidra hogy lehet market nélkül programokat tenni?

Figyelt kérdés
Vannak ugye az .apk kiterjesztésű fájlok. Ezeket elég csak simán felmásolni az sd kártyára, és megy is?. A neten találtam hozzá valami tutorial féleséget, de sajnos azt nekem konyhanyelven kéne elmagyarázni, mert nem értem:D
2011. jún. 25. 21:48
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem lehet
2011. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Hogyne lehetne, és igen, fel kell másolni az .apk fájlokat, de egyszer kell használni a marketet, mert onnan le kell szedned pl az ASTRO nevű programot, amivel a felmsáolt .apk fájlt telepíteni tudod... :)
2011. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Fel vagy pontozva! Az első válaszoló meg egy hülye:D
2011. jún. 25. 22:38
 4/4 anonim válasza:
27%
Első válaszoló vagyok: Látom itt is csak bunkók vannak.. Ha már az ember segíteni akar akkor is le van hülyézve, lehet nem mondtam okosat, de nem tudhatok én sem mindent, azt hittem nem lehet.. Ennyi... De örülj neki hogy te ilyen okos vagy -.- Pff szánalmas
2011. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!