Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell használni a memoriak...

Hogy kell használni a memoriakártyát?

Figyelt kérdés
Kaptam Nokia c5-03-as telefont es van benne memoriakártya.Tettem rá zenéket a memoriakártyára de a telefonba nem jönnek ki a számok.És nemtudom hol kell beállitani a telen hogy kimutassa a szamokat es hasznalhassam oket.
2011. jún. 24. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Leformáztad előtte a memókártyát? Jól van benne? Am a fájlkezelőbe kéne valahol lennie (rég volt nokiám). Ha semmi nem lehet, hogy hibás a kari? Mást lát rajta? Képek stb?
2011. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
azt elvileg te raktad meg hova raktad bele ha nemm akkor pedig fájlkezelés és ott kell lennie a memo kártyán elvileg
2011. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól van benne a kártya.Gépemen ki is jon kulon a telefon memoria meg a kartya memoria es raraktam a dolgokat a kartyara de semmi.Megtalaltam a telben a kártyamemoriat belementem es nemjon ki semmi csak azt irta ki hogy a kartya hasznalatban van.
2011. jún. 24. 11:24
 4/5 A kérdező kommentje:
jajj képek kijonnek de csak ami ugy a telefonmemorian van de amit a kartyara tetetm az nemjon ki:S nemertem miert nem megy ha kiirja aztis hogy hasznalatban van...már ezerszer atneztem de nem jöttem rá milehet vele
2011. jún. 24. 11:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megvaaaaan:D Frissiteni kellett csak a zeneszamokat és előjöttek:) köszi a válaszokat.
2011. jún. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!