Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia memóriakártyát csak...

Nokia memóriakártyát csak nokia mobilba lehet használni?

Figyelt kérdés
szeretnék venni 1 sammsung/lg mobilt de nem tudom h lehet használni benne nokia memóriakártyát.Pls segítsetek!!
2009. nov. 22. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ha abba is ugyanolyan micro SD kártya megy, akkor minden további nélkül belerakhatod, nem csak a Nokiába!
2009. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pontosan. Sőt jobb is mást venni mert a nokiáé nem a legjobb. De pl a Kingston nagy jó és viszonylag olcsó is.
2009. nov. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát sztem hülyeség, nekem Nokia 5310 telóm van, és kaptam hozzá Nokia memóriakártsát, és ugyanúgy használom a fényképezőgépembe, és az LG telefonomba is, és teljesen jó... semmi probléma vele! ha van ilyened, azért ne dobd ki, fölösleges pénzkidobás lenne másikat venni, ha már ez van! Az első válaszoló voltam
2009. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!