Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó teló az LG shine teló?...

Jó teló az LG shine teló? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki, klassz teló, de szerintem nagyon nagy szépséghibája a középen lévő "tekerős" gomb! Katasztrófa, van amikor hiába tekersz rajta kettőt, hármat, akkor sem megy! Olyan mind egy rossz egérnél!!!
2009. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám olyat kapott Karácsonyra, nagyon szereti, azt mondta ez eddig a legjobb telefonja. És szépen fényképez, azt láttam, nagy a kijelzője is, anyukám szerint használni is egyszerű, és okos kis teló.
2009. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat
2009. márc. 24. 16:21
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem rossz telefon,bár azt a görgetőt középen tényleg meg kell szokni(nem kell gyorsan tekerni és akkor müxik)
2009. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van és nagyon szeretem.okos telefon a görgő pedig minden második le vagy felgörgetésnél lép fel egyet mert ha nem így lenne mindig túlszaladna...Jól szól a hangszóró és tényleg szép képet csinál...én imádom..(:
2009. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Nekem ilyen van, nem szeretem. Szép, de buta. A kamerája is lehetne jobb szerintem... nagyon szemcsés a képeket készít. Az akku nagyon hamar lemerül. És nagyon nem tetszett, hogy saját sms és ébresztő hangot nem lehet betenni.

Ja, meg egy kicsit lassú is...

2009. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
igen utolsó válaszolóval eget értek, nekem is ilyen telóm van..és nekem is ezek problémák..meg h halk a hangszóró. :( de amúgy szeretem
2009. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nekem olyan van , barátaim szoktákelkérni csak azért h a görgetős gombot megtekerjék rajta xD, nagyon jó képet csinál,videót,tudsz rá (java)játékokat rakni,nekem is eddig ez a legjobb telefonom szerintem, én nagyon szeretem,kb 1 hónapja kaptam :) hogyha írsz az emailomra,és ott megírod az msn címed,vagy csak az emailt , mindegy akkor küldhetek pl:egy képet, hogy lásd milyen jól fotóz :)


szeretem nagyon,és Igen ,jó teló :D

most is együtt gépelünk xDD


egy 15év alatti lány

2010. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én nagyon szeretem. 1 éve van meg. Féltem, mert sok rossz dolgot olvastam róla. de ezek nagy hülyeségek, vagy az én shineom kivétel. Nem karcolódik könnyen a kijelzője, zsebben tartom, és nincs fólia rajta. Csak mikor egyszer véletlen a járdához vágtam, na ott egy kicsikét megkarcolódott, de nem olyan nagyon. Ügyes telefon, szép képeket csinál, jó az mp3 lejátszója, nagy az alap memóriája, de bővíteni is lehet. Ha valakinek egy telefonban az a fontos, hogy tudjon rajta ébresztő hangot és SMS hangot állítani saját izlése szerint, akkor az ne vegyen ilyen telót.

Mindegy. ÉN IMÁDOM!

2010. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem betört a képernyője -.-
2010. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!