Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet albumokat csináln...

Hogyan lehet albumokat csinálni iPhone-on?

Figyelt kérdés
(iPhone4-m van ez nem tudom hogy számít e valamit) eredetileg 2 album van a "Filmtekercs" meg a "Fotókönyvtár" és új albumokat szeretnék csinálni mint pl. nyaralás, barátok,... ja és windows-m van
2011. jún. 20. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom biztosan, de szerintem az iTunes-ban kell megcsinálni. De keress rá youtube-on: iphone new album creating.
2011. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon találok hasznosat :( Mert az a baj hogy tudok csinálni mappákat csak pl. csinálok egy barátok + egy nyaralás mappát és amit beleteszek képeket az beleteszi a "Fotokönyvtár" mappába is és így kétszer van meg mert megvan a mappában amit csináltam + a "Fotókönyvtár" mappában. :S Valakinek nincs ötlete hogy lehetne???
2011. jún. 21. 11:18
 3/6 Kovács János Balázs ***** válasza:
SEhogy mert nem keverő!
2011. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem lehet (iphone 4 tulaj)
2011. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát ez szopás :( csak mert már több helyen is láttam (boltokba) és így sokkal átláthatóbb volt mint hogy minden egybe :S de azért köszönöm a válaszokat
2011. júl. 27. 15:12
 6/6 Kovács János Balázs ***** válasza:
Hát nincs mit!
2011. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!