Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány forintig vennétek telefon...

Hány forintig vennétek telefont a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
A lányom 16 éves szülinapjára telefont kért. Nem vagyunk szegények, de nem vet fel a pénz, normálisan élünk. Ti mennyi forintot áldoznátok egy telefonra 16 éves gyermeketeknek?
2011. jún. 20. 19:10
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
én ugyan 15 éves vagyok, de nekem 30000 Ft-os telefonom van, kártyafüggetlenül került ennyibe.
2011. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy nem drágát, nem extrásat. Kapcsolattartáshoz elég a hívás és SMS, facebookra meg ilyenre otthon bőven elég a gép.
2011. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Max. 50ezret költenék rá.
2011. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Most komolyan itt mindegyik szülő ennyire szigorú? Ebből a sok válaszadóból mennyinek van gyereke? Csak úgy kérdem.... 10-20 ezer forint? Akkor csak én gondolom másképp? Persze nem akarok több 100e-res telefont, csak mindenki olyan szigorúan ír, hogy "netre ott a gép" manapság ki az aki nem okostelefont vesz? vagy csak én veszem lazán? ... nem tudom...
2011. jún. 20. 19:37
 15/26 A kérdező kommentje:

És mi az, hogy "1 év és követeli az újat"? Én ha veszek telefont neki most, akkor veszek neki jobb minőségűt, a következőt meg már ő fogja venni magának.

Nem értem, csak én gondolkodom így?

2011. jún. 20. 19:40
 16/26 anonim ***** válasza:
Én nem kimondottan az árát nézném,hanem azt hogy mennyire használható az a telefon,és mennyire tetszik a lányomnak,mert olyat nem vennék neki amilyet utálna.De ha mindenképp kellene árat mondani,akkor kb 40 ezer Ft-ig.
2011. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

19:31 vagyok.

az én telefonom semmi extra, érintős ugyan van benne fényképező, mp3 lejátszó, de egyiket se nagyon használom. Samsung Diva egyébként. fényképezni rendes fényképezőgéppel szoktam, zenét hallgatni iPodon, ha szükségem van házon kívül netre, wifi is van abban.

ha komplexebb telefont szeretnék, Samsung Montét választanék, nagyjából ugyanannyiba kerül, de wifi is van benne.

2011. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Két éves szerződéssel pl. a Vodafone Samsung Galaxy Minit vagy 3-at ad! Ezek jó középkategóriás érintőképernyős, androidos mobilok, kártyafüggetlenül 30 ezer körüli árban kaphatók. De 8-14 éves korig éppen elég a hagyományos mobil. Túl divatos és drága mobilért kirabolják, összeverik a gyereket holmi garázda fiatalok. Még jó, ha nem verik érte félholtra.
2011. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Valami tartós, egyszerű, nyomógombos telefont vennék neki, és 16 évesen szerintem már tényleg kaphat. Érintőképernyőset nem, mert az nem tartós, könnyen törik, és ahhoz, hogy először megtanuljon bánni a mobiltelefonnal, olyan kell, ami strapabíró, lehet hurcolászni, akár le is lehet ejteni. Mindenképp kártyás legyen, havi előre meghatározott fix töltéssel. Ossza be, ha nem tudja, akkor úgy járt. Viszont valami családi csomagba bevonnám, hogy a családdal, a szülőkkel akkor is tudjon kommunikálni, ha lepocsékolja róla a pénzt, nehogy baj legyen, és ne tudjon hazaszólni. Én 2000-ben kaptam először mobilt, 15 évesen, és az első előfizetésemig -ami 2009-ben lett, és már magam fizetem- mindig a szüleim töltögették a mobilomat, és ha lebeszéltem, akkor úgy jártam, pedig már jóval 18 fölött voltam, de nyilván nagyon örültem neki, hogy kapok. 16 évesen is elég ennyi.
2011. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
30 ezerért kapsz androidosokat szerződéssel, vagy cserében
2011. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!