Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Netes mobiltelefonkönyv?

Netes mobiltelefonkönyv?

Figyelt kérdés

Van elvileg valami telefonkönyv a neten, amivel megnézhetem kihez tartozik egy bizonyos szám.. Egyszer írtam ide egy kérdést, amiben megadtam egy számot ami hívogatott rengetegszer és valamelyik válaszoló megadta a számhoz tartozó adatokat, de csak annyit mondott, hogy valami oldalon nézte...


Hol találhatok ilyet?


2011. jún. 20. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A szolgáltatók weboldalán szokott ilyen tudakozó lenni. Beírod a számot és ha nincs titkosítva akkor kiírja az adatokat róla.
2011. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: A körzetszámhoz mit írjak? Nem tudom honnan hívhatott akit keresek..
2011. jún. 20. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:

A téged hívó körzetszámát nem tudod?

Ezt mondod komolyan?

Minden szám elején oda van az írva!!!

06-70, akkor a körzetszám 70!

Ha meg +36-43 (ezt hasra ütésre mondtam, nem tudok semmit sem róla), akkor a 43-as szám lesz!

Van még egy elképzelésem, ha 7 jegyű a szám, akkor ugyanaz a körzetszáma, mind a tied, bár egy ideje ezt megtiltották, ezért kötve hinném, hogy ilyenről lenne szó.

2011. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most már értem... De fogalmam se volt, hogy az a körzetszám, hiszen az a szám attól függ, hogy kinél vettük a telefont... De most már megtaláltam.


Amúgy nem tudom minek kell ilyen bunkónak lenni egyböl :)

2011. jún. 20. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:
A körzetszám tudtommal csak vezetékes telefonoknál van. A mobiloknál előhívó számnak hívják ezt a 06-70/30/20 vagy éppenséggel +36-70/30/20. De lényegében ugyanaz.
2011. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van távolsági előhívó szám (ország azonosító, pl hazánk esetében +36) és van körzet előhívó szám (régió azonosító, pl Budapestnek 1). Ez utóbbi elnevezés rövidült körzetszámmá. A mobilszolgáltatók előhívószámként nevezik, hiszen nem földrajzi kötöttséget jelez (illetve a számhordozás óta már az se biztos hogy a szolgáltató az aki a számot kiadta).
2011. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, értem már, megvan amit akartam, köszi :D
2011. jún. 21. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!