Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem Galaxy Ace, akkor? (lent)

Ha nem Galaxy Ace, akkor? (lent)

Figyelt kérdés

Ace-t akarok venni, de még nincs meg rá az összes pénz, szerintetek várjak, hogy meglegyen, vagy vegyek másikat?

Max 50e...


2011. jún. 20. 17:43
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
[link] ide raktam fel
2011. jún. 23. 00:24
 22/33 anonim ***** válasza:
Használt telósnál ugyanúgy bolti garit kapsz, mint a gsm line-nál. És egy használt telefont fogsz kapni annyiér, amennyiér a gsmline-nál zsír újonnan megkapnád. Fasza stratégia mit ne mondjak...
2011. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Aha... gsmlinál kapok egy töltőt meg egy angol telefont! Itt meg kapok egy fél hónapos telefont minden tartozékával meg garanciával... szerintem is fasza ;)
2011. jún. 23. 16:42
 24/33 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem angol nyelvűt kapsz, de tök mindegy...Meg írtam hogy 3k-ér megkapod a tartozékokat. Amúgy meg elég gáz, hogy annyit nem tudsz angolul, hogy egy telefont kezelj. Ha meg nem tudod hogy kell magyarosítani, akkor nem is való neked androidos telefon.
2011. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Annyira okos vagy! (akarsz lenni) Oda van írva, hogy a csomagban egy telefon és egy töltő található ANGOL NYELVEN!(gondolom nem a töltő angol)... nem érted meg, hogy egy szinte alig használt telefont kapok meg MAGYAR MENÜVEL ÉS MINDEN TARTOZÉKÁVAL!? sokkal jobban megéri ez, minthogy xarakodni kelljen a magyarítással
2011. jún. 23. 16:50
 26/33 anonim ***** válasza:
az Ace-hez amúgy töltőn meg USB kabelen kívül nem is jár semmi gyárilag...headset, memókari nuku úgy számolj
2011. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
T-mobilenál adnak hozzá memo kártyát is! Headsetem meg kismillió van itthon
2011. jún. 23. 17:24
 28/33 anonim ***** válasza:
mindegy. eszed az nincs látom, úgyhogy inkább nem vitatkozom.
2011. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
:) ha valaki többet tud nálad, akkor az hülye?... érdekes
2011. jún. 23. 17:28
 30/33 anonim ***** válasza:

Tényleg nem jár hozzá más, csak töltő!:)

Am az akciós telefonok tényleg töltő plusz angol menü...de nem tuti, hogy mindegyiknél...én amikor sgs-t vettem b-tel.nél előtte lesegettem oldalakat..és volt ahol igen...

de am amiket ír asd... az teljesen igaz.

2011. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!