Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezen szempontok alapján...

Ezen szempontok alapján melyik lenne a hozzám illő telefon? ( lennt infó )

Figyelt kérdés
Olyan okostelefon kéne nekem, aminek min 4 colos képernyője van,érintős, szép képeket készít ( sötétben is vakuval ), kijelzője szép, gyors,zenehallgatás jó legyen,lehessen frissíteni 2.3-asra és Android legyen. ár nem számít de azért 120 000 FT főlé és 50 ezer alá ne menjetek :)
2011. jún. 19. 23:02
 1/8 bp1985 ***** válasza:

[link] (bocsi, ez picit több, de a legjobb telefon jelenleg.)


[link]


Viszont hiába x mpx egy telefon kamerája, soha nem fog olyan képet csinálni, mint egy fényképező. Ezt vedd alapul.

2011. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Samsung galaxy s
2011. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ de még szívesen várok választ :)

sgs2-ben én is gondolkoztam de úgy érzem nemigen használnám ki. Incredible S tényleg jó...hm...elgondolkozok és mégegyszer köszönöm :)

de mondom jöjjenek azért még a kommentek :)

2011. jún. 19. 23:13
 4/8 A kérdező kommentje:
a sima sgs is jó telefon, de hol a vaku? nálam azért ez számít
2011. jún. 19. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb telóba LED-et tesznek. Ezt nem nevezném vakunak, de zseblámpának megteszi. Sötétben nem fogsz vele valami jü képet csinálni, ehhez xenon vaku kell. Az meg csak az X720ban van. De ez nem igazán felel meg a többi feltételnek.
2011. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bp1985 ***** válasza:
A k800-ba is xenon vaku van. Szebb képeket csinált, mint némelyik 5mpx-es. Fényképezésre vegyél egy fényképezőt, ne okostelefont.
2011. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor javítom maga. Az XT720 az egyetlen ami androidos és xenon vakus. Vagy legalábbis másról nem tudom, hogy meglenne az android és xenon kombó.
2011. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Oké, értettem:) Valóban, a k800 nem androidos.
2011. jún. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!