Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy minihez segíten...

Detti19 kérdése:

Samsung galaxy minihez segítene valaki?

Figyelt kérdés
most kaptam a telefont, és nem igazán igazodom ki rajta... aki ért hozzá az légyszíves segítsen!
2011. jún. 19. 22:21
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Nem, ez nem igaz,kedves utolsó. :) Van sok olyan alkalmazás, ami csak akkor működik, ha netezik, vagy ha be van nyomva a Wifije. Na most ha nem otthon van, és így ugye nem tudja a Wifit sem benyomni, nem fog neki működni. Én is így jártam pl. a nyelvi fordítóval, hasonlókkal. Viszont figyelj! Van egy fontos dolgod. A Marketről le kell töltened az APN on/off Widget alkalmazást, nagyon fontos, ha leszedted, utána majd megjelenik egy kis kocka, amit az ujjaddal pirosra kell állítanod. Ez mindig piros legyen, el ne nyomd. Mert ez az alkalmazás segít az adatforgalmat megakadályozásában. Amíg nincs rajta a telefonodon, állandó adatforgalmad van és megy róla a pénz. Egyébként én az első válaszoló vagyok, csak most így alvás után frissült fejjel próbálok olyat mondani neked, ami hasznos! :)Rendszerezni pedig úgy tudsz, ha belemész a kék négyzetbe amiben van 4 fehér, utána ugye van a telefonodon 3 gomb. Megnyomod a bal gombot, ott kiválasztod a Szerkeszt-et,és így már kedvedre húzogathatod a dolgaidat, illetve itt is ha valamire hosszan rányomsz és lehúzod a képernyő aljára, kitörlődik. Szólj még, ha nem értesz valamit! Egyébként próbáld ki az Angry Birds nevű játékot, én nagyon szeretem, unalmamban mindig azzal szórakozok. :)
2011. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Na figyelj nekem van ez a telcsim a ballagás után kaptam az apámnak samsung galaxy s-e van mindkettő androidos elmagyarázom--------->VAN A KEZDŐKÉPERNYŐ LÁTSZ RAJTA SOK OPCIÓT LENT JOBRA TALÁLSZ EGY PÖTTYÖS KOCKÁT RÁNYOMSZ------->BEADJA A MENÜT OTT KEZEDDEL JOBRÓL BALRA FINOMAN ELHÚZOD A SORT KIJÖN MÉGEGY ADIG HÚZD AMIG NEM LÁTSZ JEGYZETET---------<JÓ EZ REMÉLEM MEGVAN AZ ANDROID PEDÍG ÍGY MEGY----------->RÁNYOMSZ A PARANCSIKONRA JÓ BEADJA VAN A JOB FELSŐ SORBAN EGY NAGYÍTÓ RÁNYOMSZ TESK KERESSHETSZ----------]


úr isten hogy a mai világban ezt ne tudja valaki ÉN CSAK 14 VOK TE 16 ÉS OKOSABB LENNÉK????

2011. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

első válaszoló, köszönöm te is nagyon sokat segítettél. Még két kérdésem lenne, hogy a Bluetooth, hogyan lehet beállítani? meg,fényképezni nem lehet úgy, hogy mondjuk a telefonon megnyomok egy gombot? (mert nekem most csak úgy lehet, hogy a képernyőn nyomom a gombot)


Utolsó válaszoló: nem gondolnám, hogyha valaki nem ért az androidhoz, az rögtön h***e lenne :)

2011. jún. 20. 14:22
 14/22 anonim válasza:

"első válaszoló, köszönöm te is nagyon sokat segítettél. Még két kérdésem lenne, hogy a Bluetooth, hogyan lehet beállítani? meg,fényképezni nem lehet úgy, hogy mondjuk a telefonon megnyomok egy gombot? (mert nekem most csak úgy lehet, hogy a képernyőn nyomom a gombot)"


Én vagyok újra. A bluetoothot úgy tudod beállítani, hogy bemész a menübe, ott katt a Beállításokra, ott a Vez. nélküli és hálózatokra és ott a Bluetooth-beállításokra! Onnatól már neked is menni fog. Nem, sajna fényképezni csak a képernyő megnyomásával tudsz, viszont arra figyelj, hogy van a mobilon egy kis gomb, amit ha megnyomsz 'lelakatolja' a fényképezőt és nem tudsz fotózni, amíg fel nem oldod. Azt ott találod a mobilod szélén. Írj még ha valamit nem tudsz! ;)

2011. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Ismételten köszönöm a segítséget :)


Lenne még egy olyan kérdésem, hogy most ugye 3 hónapig ingyenes az internet, és ha majd lemondom, akkor internet hozzáférés nélkül, nem tudok a market-ből dolgokat letölteni?

2, azt belehet valahol állítani, hogy számolja az összes kimenő hív idejét? (ha igen, hol?)

3, te miket ajánlanál, amiket érdemes rajta beállítani, letölteni ?


Köszönöm!

2011. jún. 20. 14:56
 16/22 anonim válasza:
Fúú, kedves első válaszoló. Ezek után én is okosabb lettem, tegnap kaptam meg ezt a telót. Viszont lenne egy kérdésem:annak a bizonyos piros négyzetnek hol kell megjelennie? Mert letöltöttem ezt az APN on/off widgets-et, de piros négyzetet én nem találok sehol.
2011. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Én még nem töltöttem le, mert töltőn van a telefon.

Nekem még az a kérdésem lenne, hogy nektek mennyit bír ki a telefon két töltés között?

2011. jún. 20. 19:11
 18/22 anonim válasza:

"Lenne még egy olyan kérdésem, hogy most ugye 3 hónapig ingyenes az internet, és ha majd lemondom, akkor internet hozzáférés nélkül, nem tudok a market-ből dolgokat letölteni?

2, azt belehet valahol állítani, hogy számolja az összes kimenő hív idejét? (ha igen, hol?)

3, te miket ajánlanál, amiket érdemes rajta beállítani, letölteni ? "


Ha lejár a neted, utána is ugyanúgy tudsz majd letölteni a dolgokat a Marketről, de csak abban az esetben, ha a Wifit bekapcsolod! Facebookozni is tudsz vele ugyanúgy, ha a Wifid be van nyomva. Nekem még nem sikerült a hívásokat beállítani rajta. Nekem le van töltve: MP3 Ringtone Maker, ezzel szoktam csengőhangot szerkeszteni magamnak; a 4Shared, innen szedem Wifi segítségével a zenéket rá, az Adobe Reader, ezzel olvasom rajta a könyveket, illetve az Angol szótár és a Nyelvi fordító, illetve a Cool Reader, ez egy olvasóprogram és a .doc formátumot képes megnyitni, le van még szedve a Music with lyrics, ami a zenék szövegét mutatja meg, és egy szúnyogriasztó(Anti Mosquito néven fut). :)


Egyébként a másik kérdezőnek, ha ezt az APN on/off -ot leszeded, akkor ugye kikerül a menüdbe, no onnan tedd ki a képernyőre és úgy már rá tudsz majd kattintani a kis négyzetre, hogy milyen színű legyen -mindig legyen piroson!

2011. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
.
2011. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tudnátok nekem picit segíteni?Lenne két kérdésem...

Szóval,van internet a telefonomon,de azért a letöltéseket az itthoni netről szeretném intézni,viszont a wifire ha kapcsolódok,és előtte kikapcsolom az adathálózat üzemmódot,hiába írja ki hogy be van kapcsolva a wifi,nem működik.

Másik kérdésem az lenne,hogy hogy lehet csatlakoztatni a gépemre,mert nem sikerül?:(

2011. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!