Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy minihez segíten...

Detti19 kérdése:

Samsung galaxy minihez segítene valaki?

Figyelt kérdés
most kaptam a telefont, és nem igazán igazodom ki rajta... aki ért hozzá az légyszíves segítsen!
2011. jún. 19. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Nagyon szívesen segítek, én már régóta használom és nagyon szeretem. Csak mondd el, hogy mit nem találsz rajta, vagy hogy mit szeretnél használni rajta, mert így elég sok a lehetőség. :)
2011. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Pedig elég egyszerű használni csak gondolkodni kell.
2011. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

hú, igazából jó sok kérdésem van :D

első sorban, hogy nem találok rajta pl (számológép, ébresztő, naptár...stb), hogy ezeket a marketből kell ugye letölteni.. és hogy ezt nem lehet valahogy a keresőbe beírni, mert itt nagyon sok minden van.

2, amikor letöltök valamit akkor ott fent megjelenik, hogy épp tölti.. és nekem az ott is marad, azt nem lehet valahogy kitörölni onnan?

3, a képernyőn vannak ilyen ikonok (youtube, facebook) ezeket nem tudom onnan eltüntetni?


egyenlőre ezek jutottak eszembe.. és nagyon köszönöm a segítséged :)

2011. jún. 19. 22:38
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Van itt ilyen menünek nevezett alkalmazás lista. Ott van minden. Naptár is, számológép is és az óra alatt az ébresztőt is megtalálod. A Marketről amúgy lehet jobbakat is letölteni.

2. Ha lehúzod az értesítési sávot (így hívják a felső részt) akkor lesz egy törlés felirat. Na azzal tudod törölni az értesítéseket.

3. Erre is elég egyszerű rájönni. Nyomj rájuk hosszan és máris lehet őket rendezni.


Annyi az egész lényege, hogy gondolkodni kell és addig kell bűvölni a telefont amíg rá nem jössz, hogy mi hol van.

2011. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

igen, pár dologra most közben rájöttem.. csak egy sima egyszerű telefon után, ez nagyon nehéznek tűnik...

és ha letöltöd a marketből az alkalmazásokat, azt nem lehet valahogy rendszerezni?

2011. jún. 19. 23:15
 6/22 anonim ***** válasza:
Folder organizer vagy valami ilyesmi az alkalmazás neve. Ezzel tudsz mappákat létrehozni az alkalmazáslistában. Próbálni én még nem próbáltam de sokaknak bejött. Meg még a Go Laucnher is tud valami hasonlót.
2011. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismételten:)

amúgy neked van rajta net, vagy wifiről szoktál netezni?

és neked mennyi idő volt, amíg megszoktad?

2011. jún. 19. 23:22
 8/22 anonim ***** válasza:

Legtöbbször wifi, de nekem a Like csomagban van 50MB-om. Az csak akkor van használva ha épp suliból jövök és unom magam mert nincs ismerős akivel dumálhatok.

A megszokás meg nem volt nehéz. Amúgy is telefonmániás vagyok és már sokszor próbálgattam androidos telefonokat a speedshopba. Azoknál se okozott túl sok nehézséget kipróbálni néhány dolgot a sajátomnál meg pláne nem. Olyan volt mintha mindig is ilyet használtam volna. Ráadásul én még akkor vettem androidos telót amikor nem volt divat a magyar nyelv támogatása és alig tudok valamit angolul de így se nehéz használni. Elég egyszerű szerkezet.

2011. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nekem még eddig nem volt a kezemben androidos telefon.. szóval azért is fura elsőre. Most a djuice-nál vettem, van hogy 3 hónapig ingyenes net van, azt most kihasználom , ameddig ismerkedem a telóval, aztán szerintem marad a wifi. Amúgy amiket most letöltök alkalmazásokat, játékokat.. azok akkor is fognak működni, ha nincs internet a telefonon?
2011. jún. 19. 23:35
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!