Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellhagytam vagy elvesztetem...

Ellhagytam vagy elvesztetem az xperia X10 mini promat. Nem lehet valahogy bemérni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
csak ha telepítettél rá egy erre kihegyezett szoftvert, ha nem.....akkor sajnos megszívtad barátom
2011. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha megvan a doboza és beviszed a rendőrségre bemérik sztem mert nekem ellopták és névreszóló feljelentést tettünk,azt mondták minden telefonnak van ip címe amit sugároz ha bekapcsolják ha a dobozát beviszed és megnézik a kódot be tudják mérni
2011. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Nem fogják. Ha a gyilkosokat nem kapják el, akkor szerinted egy telefonnal fognak foglalkozni? Tehetsz feljelentést, max ha esetleg megtalálják egy olyannál, akit amúgy is elkaptak más bcs miatt, akkor visszakapod. De azt te sem gondolod komolyan, hogy minden emberhez odamennek, és megnézik a telefonjaikat.
2011. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!