Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » G-mail fiók törlése Xperia...

G-mail fiók törlése Xperia x10 mini pro-ról. Törlődik az összes adatom?

Figyelt kérdés

A telefonom "összecsatlakoztatták" egy g-mail fiókkal amit sokáig nem használtam. De most kellett egy fiók android market-hez viszont a réginek nem tudtam a jelszavát.. próbáltam lekérni a google-tól de az adatvédelem miatt újat kellett csinálnom.


Így most van egy jó fiókom de a telefonomban benne van a régi is ami már használhatatlan így ki akartam törölni de azt írta h ehhez vissza kell állítani a gyári alapértelmezett beállításokat és ezzel a személyes adataim törlődnek..


Tényleg ez az egyetlen megoldás egy felesleges fiók törlésére?

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. jún. 14. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Settings->Acount&Sync és itt megadsz egy másikat illetve törlöd ami már nem kell. Aztán próba szerencse. Ha jó neki így is akkor örülhetsz, mert nem kell factory resetet csinálni.
2011. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hm..igen én is így gondoltam és amikor a felesleges fiókot törölni akartam akkor írta ki h ehhez vissza kell állítani az eredeti beállításokat.. :/

ez azt jelenti h a számok a képek és az sms-ek eltűnnek?

2011. jún. 14. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. De Marketen vannak backup progik. Lementesz vele mindent aztán amikor megvan a visszaállítás akkor visszaállítod vele az adatokat.
2011. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tényleg mintha régebben valahol láttam volna a telón biztonsági mentést..

köszi az ötletet :)

2011. jún. 14. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!